reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Agnieszka Inkę mogę, ale ja ją lubię w wersji z dużą ilościa mleka, a mleko na mnie niestety bardzo działa. Zresztą dostałam opieprz, że za dużo go piję. Jak piję kawę rozpuszczalną to wlewam wtedy minimalnie mleka. A co do kaszki to też mnie ostatnio napadło, z tym że ja kupuję gotową w Biedronce (za 2 WW).
 
ja w tej chwili lubię wszystko czego nie mogę:-(
zwariowac idzie, a potem przy karmieniu jeszcze więcej wyrzeczen!

a mleko strasznie mi podnosi cukier i bardzo ubolewam ze nie moge go zjesc w postaci zupy mlecznej. w sumie dodaje tylko do kawy. i to w godzinach popoludniowych moge.
 
hej po serniku było ok.111.
ale córcia zjadła z góry cały lukier;-)

dzis mierzylam o 3 w nocy i 124. masakra. na czczo 111. znowu musi mi dawki pozmieniac.
 
Też miałam cukrzyce ciążową, chyba warto pozanć siebie co można a czegoo nie, ale ja pamietam ze miałam wyznaczona taka diete że poprostu słabłam, tak mi cukier spadał, ograniczyłam to co podnosi cukier, ne słodziłam, jadłam żytni chleb, mleko to 0,5%, i piłam duzo wody, ale pamietam koleżanke z sali, wstrzykneła sobie wiecej insuliny i torty jadła. A mój glukometr to bym przez okno wyrzudziła, tak oszukiwał.

Jesli macie 3 minutki, prosze wypełnijcie ta ankietke potrzebna mi do pracy mgr.

Ocena sytuacji finansowej polskich gospodarstw domowych w latach 2000-2012, zadłużenie i oszczędności. - Ankiety Internetowe Online - internakiety.pl
 
ja dziś na czczo 86:-) no i znalazłam sposób na ketony...wieczorem zjadłam o 21:30...i rano wstałam o 5 jak mąż się wybierał do pracy,zmierzyłam cukier i ketony-wszystko było ok,więc zjadłam kromeczkę i wafelek ryżowy i poszłam spać:-) mam nadzieję,że ta metoda będzie działać nadal...teraz czekam na pomiar po śniadaniu...
 
ja po skromnym sniadanku z insulin 124 po 1,5 godz, eh

u mnie w poradniczku na ketony polecają wypic o 22 mleko slodkie.

jak sprawdzacie ketony.mi nic o tym nie mowili w spzitalu.kupic jaKIES paski testowe w aptece??
 
reklama
no wlasnie widzialam te paski w tym poradniku. ciekawe ile kosztują bez recepty. bo jak tyle co do krwi to masakra. teraz za te do krwi place 4.1 ale jak bylam na samej diecie to 15 zl a bez recepty 45.
 
Do góry