reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Witam w słonczny poranek:)))

Beniminka czasami jest tak, że zjesz dobre ciacho i cukry ok a jak spróbujesz odrobine ziemniaków czy dobrego pieczywka i szok!

Dziewczyny jak dajecie rade w upały?

Majka nie dołuj się, dawaj cyca a jak Jagódka chce to jeszcze butle- to nic złego!!! Natanek jest od 2,5 na mleku, a pół miesiąca dokarmiałam go butlą i jednocześnie ściągałam i znalazłam pozytywne strony dawania butlą, o któych już wiedziałam wcześniej :)))) jedzenie co 3 godzinki :D , wiesz , że dzieciątko najedzone :D i zadowolone :D to kilka pozytywnych stron karmienia modyfikowanym! Tak jak pisze Maria każde mleczko dobre :)

Natanek na poprawianch usnął na rękach przy głośniku:) ale się wytańcował i na rączkach na okrągło :))))

Maria wczoraj byłam u koleżanki, ma 2 -tygodniową córeczkę :) jest śliczna , ale taka mała!!!!! ja już zapomniałam jak to jest mieć takie maleństwo, pół roczny Natan to prawdziwy chłop przy niej hi hi
 
reklama
Hello


Lody maja ponoc niski indeks glikemiczny ;-)


Co do krocza to mnie mocno bolalo dopoki szwow nie sciagneli, potem juz bylo duzo lepiej. Ale jakos nie kojarze tego jako traumy, wiedzialam, ze bedzie bolec wiec sie nastawilam na to.


Ja ostatnio na czczo ciagle cos w okolicach 88-93, norme mam do 95. A wszystko po tym jak kupilam nowe paski i wszystkie sa z tej samej serii i maja ten sam zakres na opakowaniu i na wszystkich na czczo mam takie wyzsze :eek:



A czemu uzywacie nawilzacza w takie upaly? Przeciez to wtedy sie ukrop robi? Ja mam nawilzacz ale latem nie uzywam, tylko zima jak jest suche powietrze.
 
Młody dzisiaj spał od 23 do 5 rano :szok: i dalej od 6:30

Na 10 jade do fryzjera bo juz na oczy nie widze przez te kłaki a jutro ide na weseleeeee a wczoraj byliśmy na trzaskaniu beniaminka ty pewnie zorientowana co to ;-) i młody spał niewzruszony :-)
 
witajcie dziewczynki :)

znowu gorąco... masakra....

maria, gabrielka - wiem że butla to nic złego - ale to jakaś taka moja wewnętrzna porażka, ale spoko dzielna jestem

a dla przyszłych mam znalazłam dwa fajne artykuły jeden po nim stwierdzam ze chce karmic nawet i 10 lat :) i drugi w końcu normalne zasady odnośnie żywienia :)

pozdrawiam moze nie gorąco :p ale serdecznie :)
 
dzień dobry dziewczyny :) piękny dzień dziś ale chyba za gorąco więc będę urządzać pokoik dla maleństwa-dużo mi jeszcze zostało i może poprasuje coś jeszcze. MAM PYTANIE KULINARNE. jak zrobić fileta z mintaja żeby był smaczny a la cukrzyca ciążowa?? ostatnio zrobiłam w piekarniku w jakiś tam ziołach ale był nie smaczny... pomocy bo nie mam nic innego na obiad a cierpię na brak weny twórczej m :/
 
misiaszek ja bym proponowala tak zupelnie normalnie w mace i na patelni, taka ilosc maki nie powinna specjalnie miec wplywu na wynik, a jesli zjesz dodatkowo z fura warzyw najlepiej w postaci sałatki z surowych to juz calkiem te weglowodany sie zgubia :)
smacznego zycze :)
 
reklama
Misiaszek jak usmażysz rybę zgodnie z sugestią Majki to wystarczy do tego surówka z kiszonej kapusty (zajeb...cie zbija cukier) albo z czarnej rzepy z odrobiną startej marchwii i łyżką gęstej maślanki (rzepa też dobra na glikemie).

Beniaminka z tym nacięciem to nie jest taka pewna sprawa. Położne mówiły że poród po przerwie 10 lat lub więcej to jest się jak pierworódka - jedynie miednica zachowuje oznaki przebytych porodów, ale cała reszta już nic nie pamięta:-) w tym mięśnie pochwy. Jak nie masz problemu ze skurczami to możesz sobie pomóc (właściwie Twój pan Tobie) masując krocze regularnie.

Elmo co do górnych granic zgadzam się z tobą w 100%. Skoro w innych miastach po godz. jest norma 140 wiec jak po obiedzie mam 131 to się świat nie wali.

Ola Oby Twoje przypuszczenia się spełniły jak bardzo ci zależy( odnośnie porodu). Moja koleżanka która urodziła w grudniu miała bardzo duze problemy z utrzymaniem ciąży: krwawienie, skurcze, rozwarcia i klamry. Cała ciąża na silnych lekach. Termin miała na 6 grudnia. W 36 tyg. odstawiła te wszystkie opóźniacze i... kicha. Mały stwierdził że mu w brzuchu jest tak dobrze że nic sie nie działo:-D Urodziła dopiero 18 , na święta byli w domu.
A wiesz że ja z moim M. też w czerwcu mamy zawsze łączoną imprezę? On za 11 dni urodziny a ja za 12 imieniny. Ale my nie w domu a robimy grilla na polu u moich rodziców.

Chyba zaraz u nas pompa będzie bo się strasznie sino-szaro zrobiło, lecę do sklepu!
 
Do góry