reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
hej dziewczyny właśnie wczoraj odebrałam wyniki na obciążenie glukozą 50g i mam wyniki 146.3 mam nadzieje że przy powtórce będzie lepiej jak myślicie ??
 
aaa :(
to faktycznie u nas "ameryka" bo ja dostaje skierowanie i ide gdzie chce :( a jak bez skierowania to odplatnie mozna.


opedzic sie od chalki na sniadanie nie moglam i 3 kromki zjadlam :) cukier 126 ;)
 
Ostatnia edycja:
Aasica - tak długo aż urodzisz.. czyli od początku do końca akcji. Dostają ją za pomocą kroplówy w żyłę więc chodzić nie możesz, ale mi odłączyli na 30 minut i poszłam pochodzić, a potem skakałam na piłce z oksytocyną :-) poprostu pilkę postawiłam obok kroplówki.

Aha i jak i odłączyli oksytocynę to skurcze były duuuuuuuuuuuuużo slabsze i do wytrzymania, a tak to koszmar, ale niestety oksytocyna to w wiekszości szpitali norma, bo chcą żeby poród odbył się jak najszybciej i rzeczywiście to przyśpiesza.

Może ktoś wie czy Kuroslaw tam już urodziło i czy zakonczyło się w końcu cc?????
 
Emka tez tak mialam :) im bliżej końca tym gorzej tam rwie:tak: walcz z tym bo zasiądziesz na kanapie a po porodzie dłuuugo sobie na niej posiedzisz. na koniec ciąży już tylko na czworakach podloge mogłam myć i nic wiecej. Ale pociesze cie że po porodzie przechodzi :-D
 
ale to lepiej chodzic czy siedziec ?
normalnie szok ! co to za bol jest ?! :| ze noga mnie bolala to wiem bo na nerw mi naciskala i cala noge mialam niewladna przez dzien albo 2 haha a teraz :| nawet sie nie da jakos opisac tego :baffled:
 
reklama
Do góry