reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
hej baby :-)
Ja nadal w dwupaku i dzisiaj ostatecznie sie przeterminowałam. Nic zupełnie sie nie dzieje, ani jednego małego skurczybyka:baffled:. Nie wiem czy mnie jeszcze wypuszcza, czy już tu poczekam do końca. Najgorsza w tym wszystkim jest higiena w toalecie czyli jej brak -człowiek zaczyna baaardzo tęsknić za własnym czystym kibelkiem i prysznicem bez klapek! Jedzenie wybitnie nie-cukrzycowe! Wczoraj dostałam kopytka z marchewka gotowaną i po 2ch godzinach 138, po 2 i pół nadal 138, po 3ch 148 :shocked2: a dopiero po 4ch 102:baffled:. Pierwszy i ostatni raz zjadłam ten obiad szpitalny! Jak sobie sama wymyślam posiłki to cukry po 2ch odzinach do 105 (tu mi każą po dwóch godzinach mierzyc).
Sporo nowych mamuś słodkich sie wykluło przez kilka dni :-)
 
Witam Was mamuśki! Przechwaliłam mojego małego bo zrobił sie strasznie marudny i daje mi w kość. Teraz wreszcie zasnął. Od czwartej rano nie spał. Nie płakał ale poprostu domagał się towarzystwa. Mój mąz ma cały czas urlop i wciąż nosi go na rękach. Ciekawe co będzie jak wróci do pracy.

Widzę, że sporo nowych mamusiek sie pojawilo. Ale sporo już na końcówce. Życzę wszystkim dobrych cukrów i wytrwałości. :tak:

Emka kupiłam 5 par majtek i zużyłam je w szpitalu. A bez krązków laktacyjnych to nie wyobrażam sobie zycia.:tak: Nawał dopadł mnie już w szpitalu i do teraz mam sporo pokarmu i jak z jednego cucysia karmię to z drugiego strasznie leci. Kup sobie małą paczkę bo mogą sie przydać. I jak masz juz paski? Co do podkładów to ja miałam trzy paczki i zużyłam je dopiero w domu bo w szpitalu nie kazali używać swoich i dawali.

Uciekam bo mały krzyczy ale później jeszcze się odezwę. :tak:
 
Julka a jakie te cukry masz? tylko na diecie jesli tak od kiedy ?
ja na diecie od tygodnia pare dni było ok wsio ale jak sie przytrułam rybką w sobote to mi skoczyły dwa wyniki i do dzis mnie boli żołądek ale mysle ze sie unormuje i Tobie tez tego :-)zycze

na insulinie do sniadania 12 jedn. i wszystko ok...co do obiadów to chyba u mnie równiez nieswieza rybka spowodowała skok a teraz juz ok srednio po 100 ale ostatnio przy obiedzie różnie...u mnie norma do 120 a u Ciebie?? rano nie przekraczam 100 a jem juz naprawde wiecej i bardziej sobie pozwalam;) gorzej z cisnieniem od wczoraj biore tabletki a nadal mam wysokie wiec nie wiem;/
 
reklama
hej mamuśki rozpakowane i te 2w1;-);-);-)

AGA spoko mały sie przyzwyczai do zwyczajów że w nocy śpimy tylko jeszcze musi mieć trochę czasu:tak::tak::tak:


emka jak cukry bez pasków super co:-D:-D:-D

julka dbaj o to ciśnienie bo nie ma żartów a jak wyniki moczu nie masz białka???

kto to się nam przeterminował:confused::confused::confused::confused:


a u nas powoli do przody dziś startujemy w 33tydzień
cukry różnie ale dzis to wina chleba bo mam jakiś inny razowy i po 2 kanapkach 7j insuliny 153 po 1h:szok::szok::szok: a potem wymiotki i spadek:baffled:

ale co tam dajemy rade:tak::tak::tak:

samych słodkości:tak::tak::tak:
 
Do góry