reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Emka ja tez miałam tyle leukocytów ale po posiewie okazało się wszystko ok. a napewno nie szpitalnie tylko ci jakiegoś czopka da i tyle. szpitalnie to jakbyś miała białko w moczu i wysokie ciśnienie. A mierzysz w ogóle ciśnienie ? przy cukrzycy powinnaś.
Kuroslaw jeszcze raz trzymam kciuki ciekawa strasznie jestem jak to u ciebie będzie i jak twoje maleństwo będzie wyglądało i się czuło :-D
 
Kurosław trzymam kciuki, szybko wracajcie do domciu!!!!
witam nowe słodkie mamuśki
emka no co ty nie będzie źle !
jutro ponowne badanie, więc ostatni dzień luzu, trzymajcie kciuki, żeby było ok nie chcę tej cukrzycy :)
 
cos musialam pomylic i pojechalam i nie bylo dzis mojej lekarki :/ ja to udana jestem :/ hehe ale pogoda fajna w wawie wiec troche sie przespacerowalam :) cisnienie czasem mierze i jest ok :) a wynik posiewu mam taki: mieszana flora ziarniakow gram (+) 1000/ml (ilosc nieznamienna). to co to ? :)
 
Witam słodziutkie mamusie.

Trochę nie pisałam ale nie było czasu gdyż zabawiałam się w robienie zakupów dla maleństwa....jeszcze trochę mi zostało.
Najgorzej z tą bryką:baffled::baffled: nie wiadomo co wybrać i żeby duzo nie ważyło i cena żeby była ok.

Dziś wybieram się do mojej "zżeraczki" dobrego nastroju czyli diabetologa zobaczymy co powie na moje cukry:sorry2:

Któraś pytała kiedy insulinę ....mnie powiedziała że jak w ciągu tyg. przekroczy 3 razy to dostanę......rano mam ok. gorzej 1h po posiłu(norma do 120).

Riterka jak tam u Ciebie????już po badaniu???mam nadzieję że dałaś rade z wypiciem:tak:


Emka nie panikuj z tymi bakteriami.......ja jestem po 4 antybiotykach już nie pamiętam po ilu czopkach ....teraz też w trakcie.....i walczymy z bakterią .....ale taką trochę trudniejszą do leczenia w ciąży.......podobno wyniki mam już lepsze.

Więc jak coś będzie nie halo to lekarz Ci coś przepisze.

Teraz pytanie dla mamuś z dzieciątkami.

Ile paczek pieluch na początek kupić???
Chodzi o to czy 1 paczkę na 2-5kg i potem już przez jakiś czas na 3-6kg??

Bo na tych pierwszych pisze newborn więc chyba dzidzia nie za długo się tam pomieści....
 
reklama
aaaa co do bólu pachwin to myślałam że już dziecko wychodzi....tak mnie bolały wczoraj.....dziś już lepiej.......
Najgorzej jak się położe a potem muszę wstać.....masakra.
 
Do góry