reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Z pieluchami jest dosyć dziwnie, bo ja używam firmy pampers newborn pomimo tego że mój waży teraz 4500g, użyłam dwie paczki newborna i potem użyłam tych większych czyli 1 i wyciekały mi siuśki bokiem - więc wróciłam teraz do tych newborn jednak. A moja koleżanka używa huggisa ( chyba tak się pisze) i ma dzidzię 4 kg i już na 3 przechodzi - więc to zależy od firmy chyba i maleństwa.
Czy ktoś wie co się dzieje z rybką?

No właśnie ja chciałam na początku przetestować te pampersy newborn ale potem wystraszyłam się że mogę byc za małe....ale skoro twój waży tyle i jeszcze ich używa to chyba będą ok.
No to będe musiała te kupić.....któraś jeszcze ich używa???tzn Wasze dzieciątka:-D:-D


Riterka suuuuuuuper wyniki!!!!!!!!!!! Gratulacje, ale mam nadzieję że i tak będziesz z nami w kontakcie.

Nowe mamusie co tak ucichłyście:sorry2:.Jak tam wasze cukry???
i jakie są wasze propozycje śniadaniowo-obiadowe???Co Wam nie podnosi cukru?

Gabrielka no będe musiała zastanowić się nad tą parafiną bo Iza chyba tez ją stosuje.
A z tymi 12 miesiącami to jestem w szoku:szok:

U nas na szkole rodzenia......zachwalają j &j i stosują to w szpitalu....dostaliśmy nawet wczoraj małe próbki:sorry2:

Iza napisz co jesz karmiąc szczególnie o obiady mi chodzi bo jak pamiętam musiałaś uważać na skazę białkową.

AgMich pozdrów Rybke niechaj się trzyma !!!!Dzidziuś jeszcze musi trochę posiedzieć.

A u Ciebie jakie pieluszki były na początek???


Co do diabetologa opowiem Wam jutro bo już dziś nie mam siły.
 
reklama
Aha!!! Dziewczyny a przydają się Wam podgrzewacze do butelek???

I co uważacie za niezbędne przy karmieniu oprócz stanika:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

.....mam za duże balony i nic mi nie pasuje:-p:-p.....jak jakaś Pamela a jak urosną przy karmieniu to najpierw będą szły one a potem chyba ja:-p:-p albo będe je toczyć na taczce:-D:-D


......może w końcu coś jeszcze znajdę:baffled:
 
Hej , u mnie cukry w miarę po posiłkach 100-110 martwią mnie na czczo wahają mi sie 87-94 nie wiem czy lecieć na tą karową czy nie z takimi wynikami czy jest ok.
Ja nie moge w ogóle żadnego chleba tylko wasa kupuje raz taki raz siaki do tego duzo sałatek jem drób i ryby tez spoko po wieprzowince mocno słonej i sałatce z sosem poleciałam na 137 po godzinie wiec chyba odpada.
Powiedzcie coś o tych moich na czczo.:-)
 
Emka mi tez wyskakuje czasem ERR na accu czeku jak zegne pasek albo za malo krwi poleci musisz wg mnie drugi raz.
pozdrawiam
 
mnie nie wyszło nigdy 4 razy pod rząd err hmm moze cos z tym accu chekiem nie tak ale ma gwarancje wiec w aptece Ci wymienią gbydy sie powtarzało, co sądzisz o moich cukrach na czczo troche mnie niepokoją
 
ja przez necik zamowilam a karte gwarancyjna wyrzucilam razem z pudelkiem :|
hehe ;)
sporobuje po sniadanku :)
a twoje cukry sa jak najbardziej ok nie ma po co leciec na karowa :) tam norma do 95 na czczo :) wiem bo sama z "jestem" z karowej ;)
 
Dzięki Ci Kobieto bo juz w jakies histerie popadam za duzo netu czytam posiew mam do odebrania we wtorek ale pewno cos mi wykaze bo miesiac wczesniej grzybice miałam :dry:
 
reklama
Doris cukry masy super! Ja takich dobrych nigdy nie miałam, ważne żeby nie przekraczały 95 kilka dni pod rząd.
Emka napewno za mało krwi nakładasz

super się cieszę że rybka jeszcze w dwupaku ale najważniejsze że mały waży 2 kg to nawet jak by jednak zdecydował się teraz wyjść ma duuuuuuże szanse, chociaż najlepiej niech siedzi do końca.

Aasica - podgrzewacza nie mam, a co do karmienia jeszcze potrzeba bluzki rozpinanej której nie mam !!!!!!!:-( i nie mogę wyjść z domu, wczoraj poszłam do sklepu po raz pierwszy i też nie było bluzek bo mam w cycach teraz E a 42 rozmiar za mały w cycach a na dole wisi :-(
Pozatym to duuuuuuuuuuuuuuuuużo wytrwałości potrzeba przy karmieniu piersią! nie poddawaj się i dobrze odżywiaj! ja mam mega problem z karmieniem piersią bo nie miałam mleka przez 3 dni a potem ledwo ledwo, i tak jak słyszę to mało jest bezproblemowych karmień :) wiszę czasem 5 godzin z malym przy cycu ale ważne by się nie poddawać albo przeskoczyć na butlę i się nie stresować :-)
 
Do góry