reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Dziewczyny, pocieszę Was że cukry na koniec ciąży mogą zacząć spadać. u mnie spadają :-) a przynajmniej nie muszę zwiększać dawek insuliny.
Dziś jestem cały dzień głodna, co chwilkę szukam co by tu podjeść.
U mnie też wiele razy po tym samym posiłku zupełnie inne cukry wychodziły. Mam wrażenie, że one żyją własnym życiem
 
reklama
Aasica ale się uśmiałam z tej rady niby położnej- wszędzie nas te reklamy itp dopadną :-D
Emka- ja codziennie po tym samym miałam zuuuupełnie inne wyniki, a już od końcówki 7 miesiąca nie mogłam w ogóle jeść chleba - żadnego! więc leć i mierz. Pod koniec ciąży byłam zawsze mega głodna i jadłam więcej niż dozwolone :zawstydzona/y: A cukry skakały i skakały ale teraz jem słodycze i mam poniżej 100 wyniki (jak mi się zdarzy zmierzyć ).
 
ile pieluszek tetrowych kupic ? ;))) ej to prawda ze do szpitala nawet na bezbarwny nie mozna miec pazurow pomalowanych ? ;)
no musze mierzyc wiem !
ale optium bez baterii a do aku nie mam paskow :(
jutro poprosze o recepte tylko nie wiem jak delikatnie wspomniec by byla P na niej a nie X :/
 
Ostatnia edycja:
nie wspominaj delikatnie tylko żądaj - masz cukrzycę i ci się należy - wszystkie kupujemy taniej bo to choroba Przewlekła.
Kupiłam 20 tetr i używam w kólko 5 :) bo piorę non stop. Więc jak chcesz mówi się że 10 starczy, i chyba racja. No chyba że chcesz zawijać w tetrę, ale to podobno robota - ja sobie nie wyobrażam bo mały kopie, skacze, wyje, krzyczy jak sie go przewija i jak bym jeszcze miała tą tetrę wiązać i układać to by mnie chyba zabił:-D Nawet 3 śpiochy tylko używam w kółko - takie z przodu na szybko zapinane żeby tylko szybciej było bo beidny się męczy przy tym i wyje.
 
oka ! jutro napisze jak moje zadania ;) ide tez z posiewem moczu bo mam jakas bakterie i pewnie bedzie antybiotyk :( ej moje a kiedy zaprzestac seksu ? ;)
 
A poco zaprzestać :-)jak wszystko ok to do końca można.
Ale skoro masz jakąś bakterię to zapytaj lekarza czy możesz.
Nie musi się skończyć na antybiotyku, ja też miałam co chwilę jakieś bakterie a lekarz mówił że taka ilość może być :)
Zresztą nigdy nie pobierałam tego moczu tak jak się powinno-czyli umyć się i wacikiem nawet w środku dokładnie umyć a potem dopiero do pojemniczka. jak się tego nie robi to zawsze jakieś bakterie wyjdą.
 
no ja ju mialam 3 badania i co jedno to gorzej i tera posiew zrobilam i jutro lece pokazac co tam w tym moczu jest :) moze jednak obejdzie sie bez antybiotyku :)
podobno 6 tyg przed koncem nalezy zaprzestac :| no ale jesli nie to sie bardzo ciesze ;) :-D
mam ochote na pizze :| :)
 
Dziewczyny co tu taka cisza?:szok::szok::szok:

Emka
jak Twoje cukry na czczo? Ja kupiłam 10 tetrowych i w zupełności wystarcza. Co do ubranek to ja kupiłam wszystkie na 62 a Adaś miał 51 cm więc szybko dokupowaliśmy na 56 a i tak są one mu za duże.:tak: Kochać możesz się do konca chyba, że są jakies przeciwwskazania. Przy pierwszym dziecku dzień po terminie lekarz wręcz kazał nam współzyć, żeby przyspieszyc poród i w naszym przypadku pomogło.:-D A z tymi paskami to jakaś paranoja. Ja nigdy nie pytałam o żadną literke na recepcie:szok::szok::szok: przecież to nam się należy jak psu zupa! Za 120 zł to kupisz paski bez recepty więc po co Ci ją w ogóle wypisali:no: Dziwni ludzie.:sorry2:

Witam nowe mamusie i trzymam mocno kciuki za Was i za Wasze maluszki!!!
 
na czczo dzis 89 na aku czeku bo mam te 10 paskow testowych :)
w sumie dopiero wstalam wiec zaraz sniadanko potem po posiew i wieczorem z wynikiem do lekarza. upomne sie o recepte. ja tez kupilam ciuszki na 62 :) zobacze na usg w piatek czy wogole cipcia czy siusiak i czy wiekszy czy mniejszy bobo :)) ale czuje ze mniejszy bo brzucha rano to wogole nie mam :(
 
reklama
Cześć dziewczyny obecnie jestem w 34 tyg ciązy od 28 tyg pod opieka diabetologa;/ z moimi cukrami różnie bywa...czy sa jakies dziewczyny z Krakowa?? co sadzicie o porani na Kopernika??
 
Do góry