reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

AgMich

jak czytam opis pod twoim suwaczkiem to chce mi się śmiać bo wczoraj na usg mój gin się pytał gdzie ostatnio była główka ja na to że w kanale a on jeździ szuka a mały sie przekręcił i główka pod moim żołądkiem się znalazła nogi na pęcherzu:-D:-D:-D

a dziś już czkawka nad lewą pachwiną

jaką on bedzie przybierał pozycje najchętniej:rofl2::rofl2::rofl2:

ale już ma ponad 1kg
 
reklama
dzięki AgMich!
Jutro zapisze się na wizytę i mam nadzieję, że się uda:-)

rybka ja też byłam w szoku, że taki ładny ten cukier. Jadłam to wieczorem, bo rano to byłaby chyba masakra:eek:

ja tez najlepiej na podwieczorek jak coś ekstra zjem

rano po 2 kanapkach i jogurcie naturalnym przy 10j insuliny było ostatnio 143-132 to po takich pychotkach by 200 było
 
rybka to duzo waży, u mnie na usg ciąża jest dwa tygodnie mniejsza (miałam nieregularne cykle). I póltora tygodnia temu Mała wazyła 700 g.
A u Ciebie będzie synek czy coreczka?
 
rybka to duzo waży, u mnie na usg ciąża jest dwa tygodnie mniejsza (miałam nieregularne cykle). I póltora tygodnia temu Mała wazyła 700 g.
A u Ciebie będzie synek czy coreczka?

u nas synuś:tak::tak::tak:

ale u nas przez te zmiany komór w główce ma ona więszy rozmiar i ciężko im podać w miarę dokładną wagę dlatego tak koło 1kg

ale z usg termin mi wychodził 2 tyg temu na 23 lutego a z om mam na 9 marca:tak:
 
Witajcie:-)
Robiłam wczoraj poziom cukru i jest 93!!!!!!!!!
Trochę mnie to podbudowało, ale zastanawiam się czy na wynik ma wpływ sposób ,, pobierania,,. Wczoraj robiła mi inna pielęgniarka, prawie wcale nie poczułam ukłucia i krew też nie wyleciała mi od razu jak z procy. Pojawiła się mała kropelka i tyle. Tamte dwa razy jak miałam pobierane przez kogoś innego to nie dość, że od razu lała się krew to jeszcze miałam taką dziurę w palcu ,że chyba przez 4 dni nie mogłam nim ruszać. A teraz ani śladu dziurki.
to już koniec 16 tygodnia. Dziewczyny jak się wstawia suwaczki?
Pozdrawiam gorąco:-)
 
Witajcie:-)
Robiłam wczoraj poziom cukru i jest 93!!!!!!!!!
Trochę mnie to podbudowało, ale zastanawiam się czy na wynik ma wpływ sposób ,, pobierania,,. Wczoraj robiła mi inna pielęgniarka, prawie wcale nie poczułam ukłucia i krew też nie wyleciała mi od razu jak z procy. Pojawiła się mała kropelka i tyle. Tamte dwa razy jak miałam pobierane przez kogoś innego to nie dość, że od razu lała się krew to jeszcze miałam taką dziurę w palcu ,że chyba przez 4 dni nie mogłam nim ruszać. A teraz ani śladu dziurki.
to już koniec 16 tygodnia. Dziewczyny jak się wstawia suwaczki?
Pozdrawiam gorąco:-)

a dlaczego masz pobierane z palca???

bardziej wiarygodne jest z żyły i z obciążeniem jeżeli są jakieś podejrzenia ja obiążenie z krzywą po 75g glukozy miałam w 19 tyg i jestem słodka:-D:-D:-D

nam też różne wyniki czasami wychodzą nawet jak sprawdzamy raz za razem

zależy z jakiego palca czy masz dokładnie umyte ręce co jadłaś wieczorem wiele wiele szczegółów
 
a z którego palca najczęściej pobieracie?:sorry:

a i jeszcze małe pytanko: czy jeśli w trakcie tej godziny np. po śniadaniu będę popijała w międzyczasie zieloną herbatę bez cukru czy wodę to zmienia to w jakikolwiek sposób wynik?
 
witajcie w ten pochmurny ale i mrozny dzien, pytalyscie o chleb z biedronki no wiec ja kupuje caly czas odkad mam stwierdzona cukrzyce i on jeden mi nie podnosi cukru ale to pwenie rzecz indywidualna jak ze wszystkim chlebek nazywa sie zlocisty pelnoziarnisty polecam sprobojcie:))))
 
reklama
a z którego palca najczęściej pobieracie?:sorry:

a i jeszcze małe pytanko: czy jeśli w trakcie tej godziny np. po śniadaniu będę popijała w międzyczasie zieloną herbatę bez cukru czy wodę to zmienia to w jakikolwiek sposób wynik?


ja różnie z obu dłoni najczęściej z trzech środkowych placów

mi picie wody czy herbaty zielonej lub owocowej nie podnosi cukru ale musisz sama zaobserwować
 
Do góry