reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
cześć dziewczyny

Mgnienie gratuluję ! Super wiadomości

Nic mi się dzisiaj nie chce. Wczoraj byłam u gina i dzidzia waży już prawie 3 kg. Ciekawe kiedy się urodzi. Tez ma różne pomiary np głowka na 36 tydz a inne części na 35 i 34 więc nie wiem czy mam się martwić tym czy to normalne??
 
cześć dziewczyny

Mgnienie gratuluję ! Super wiadomości

Nic mi się dzisiaj nie chce. Wczoraj byłam u gina i dzidzia waży już prawie 3 kg. Ciekawe kiedy się urodzi. Tez ma różne pomiary np głowka na 36 tydz a inne części na 35 i 34 więc nie wiem czy mam się martwić tym czy to normalne??

pewnie, że się nie martwić :tak: często tak wychodzi :happy2:
mi też się nie chce.. nie poszłam do pracy
Zjadłam na II sniadanie kaszkę Smakija i... jak mierzyłąm przed obiadem, czyli po 2h od kaszki - 90 :-D:-D:-D jutro znowu to zjem !!!! to jest słodkie :rofl2:
 
Iza - ja tu na etapie automotywacji do przestrzegania diety a Ty tutaj o Smakiji :baffled:

carioca teraz Ty jesteś w kolejce:tak:;-)

oj chętnie, dzisiaj mam nastrój na rodzenie :crazy:

cześć dziewczyny

Mgnienie gratuluję ! Super wiadomości

Nic mi się dzisiaj nie chce. Wczoraj byłam u gina i dzidzia waży już prawie 3 kg. Ciekawe kiedy się urodzi. Tez ma różne pomiary np głowka na 36 tydz a inne części na 35 i 34 więc nie wiem czy mam się martwić tym czy to normalne??

normalne, u mojej też tak.
 
Mgnienie wielkie GRATULACJE!

Jestem już w domu. Dzisiaj ZAEŻARŁAM bo inaczej nie da się tego nazwać zapiekankę i po godzinie 150 a po dwóch 140:wściekła/y::szok: ale jestem zła na siebie!

Na szkoleniu ogólnie nudy. Jedyne nowości to norma na czczo do 90 i tylko 19 wymienników co mnie troszkę zdziwiło. Spytałam o ketony i co usłyszałam "niech się pani tym nie martwi". Dziwne bo moja diabetolog kazała to kontrolować. Wykład prowadziła położna, była miła ale sprawiała wrażenie jakby się troszkę spieszyła. Powiem wam szczerze, że tak naprawdę to więcej dowiedziałam się od Was i od mojej diabetolog. Ale w sumie to dobrze bo upewniłam się, że mój lekarz jest ok. Była tam dziewczyna, której zrobiło mi się strasznie szkoda. Płakała przez cały czas bo jest już w 36 tyg i dopiero teraz wysłano ją do diabetologa! Dotąd nie wiedziała, że ma cukrzycę. Denerwowała się, że nie świadomie mogła zrobić krzywdę swojemu dziecku. Rozczarowałam się troszkę tym szkoleniem:-(
 
Iza ja też się zdziwiłam tymi wymiennikami i normą do 90 bo to masakra. Mi moja diabetolog ustaliła 21 wymienników i tego będę się trzymać!
 
O jak mi szkoda tej dziewczyny ze szkolenia, co dopiero teraz się dowiedziała, ze ma cukrzycę. Też bym miała myślówę nie do pokonania :-(

Ja dzis jestem sumienna i przestrzegam diety, a wyniki w normach, nawet w tych Waszych, bo ja to mam najbardziej liberalne: 130 w 1 h po posiłku i 110 w 2 h po posiłku. A mój gin twierdzi, że jak w 1 h nie przekracza 140 to jest ok.
 
reklama
no dziwne te normy... najświeższe dane opublikowane przez PTD mówią do 95 na czczo więc nie wiem dlaczego lekarze się ich nie trzymają..każdy leczy na swoją modłę...wg tych nowych norm to w tym tygodniu mam do 95 czyli idealnie...i bądź tu mądry.,..
 
Do góry