reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Carioca - po posiłku 120, ale na czczo ja mam normę 90 ... zwykle jak mam przekroczenia to tak do 94.. i juz zwiększam insuline, a może nie muszę !!!

mdmd - ja też mam ww 24 dziennie :-) i też jestem przejedzona :szok:


Iza ja mam normę na czczo do 95 a 2 h po posiłku 120
a dzisiaj rano obudziłam się strasznie słaba
miałam 60 :szok:tak nisko jeszcze nie upadłam:-D
 
reklama
kaśka k - no to masz już "nowe" normy!! jesteś najbardziej do przodu z nas wszystkich :tak:
a ten cukier taki niski może od leków? no i jesz tak mało... naprawdę się tym martwie..
 
kaśka k - no to masz już "nowe" normy!! jesteś najbardziej do przodu z nas wszystkich :tak:
a ten cukier taki niski może od leków? no i jesz tak mało... naprawdę się tym martwie..

może powinnam tak jak Ty powąchać biały chleb to mi podskoczą;-)
a tak nie żartując to pewnie chwilowe telepanie jest jak mam bardzo niskie cukry ale nie rozumiem takich skoków raz za dużo raz za mało
mam nadzieję że jednak przyjmą mnie już we wtorek
tak napewno byłoby bezpieczniej dla dzidzi
 
no bo Kasiu nie ma innego wyjścia, robisz przecież wszystko co w Twojej mocy. Może faktycznie lepiej będzie dla Ciebie psychicznie i dla brzuszka jak juz bedziesz w szpitalu. Dostosują insulinę itp.

Winoroślinko - z tym usg to jest różnie, mnie na 3 dni przed porodem synka wyszło ze niby waży 4kg, a ważył 3,5 kg (dzięki Bogu).

U mnie dzisiaj trzymam się norm i oby tak dalej. Już nie testuję co mi wolno, co nie. Pewnie samozaparcia znów mi na 2 tyg wystarczy i potem znow 4 dni rozpusty. No ale za 2 tyg już moze urodzę. A propos - ciekawe co u Sajonary?
 
Dziewczyny...
U R O D Z I Ł A M :-)
Mój synek przyszedł na świat siłami natury w poniedziałek 07.09.2009 o 22.45
ważył 3390 i mierzył 53 cm
Jest zdrowy, śliczny i kochany a ja szczęśliwa (chociaż bardzo bardzo obolała)
Dzidziuś miał raz mierzony cukier, wyszedł dobrze.

Trzymajcie się, nie martwcie się, wszystko będzie dobrze
 
Dziewczyny...
U R O D Z I Ł A M :-)
Mój synek przyszedł na świat siłami natury w poniedziałek 07.09.2009 o 22.45
ważył 3390 i mierzył 53 cm
Jest zdrowy, śliczny i kochany a ja szczęśliwa (chociaż bardzo bardzo obolała)
Dzidziuś miał raz mierzony cukier, wyszedł dobrze.

Trzymajcie się, nie martwcie się, wszystko będzie dobrze


gratulacjeeee:-):tak:
 
Dziewczyny...
U R O D Z I Ł A M :-)
Mój synek przyszedł na świat siłami natury w poniedziałek 07.09.2009 o 22.45
ważył 3390 i mierzył 53 cm
Jest zdrowy, śliczny i kochany a ja szczęśliwa (chociaż bardzo bardzo obolała)
Dzidziuś miał raz mierzony cukier, wyszedł dobrze.

Trzymajcie się, nie martwcie się, wszystko będzie dobrze

o rany! aż się popłakałam!!!!!!!!!!!! gratulacje!!!! ale wiadomość! :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry