reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Winoroślinka
masz szczęście, że trafiłaś na ludzi, których obchodzisz Ty i dzidziuś. Mój mąż też ma dosyć wysłuchiwania moich rozważań i jęczenia na temat cukrzycy!;-)
 
IzaBK zjadłam go 3/4 szklanki był kwaskowy ale PYSZNIUTKI! :-DMam nadzieję, że ten wyskok nie zaszkodził dzidziusiowi.:-(
 
Z wyskoków to ja zjadłam dziś serniczek :zawstydzona/y: A wczoraj pisalam, ze koniec z grzeszkami dietetycznymi. Żebym chociaż pochodziła po zjedzeniu, to sie położyłam i usnęłam, no i po godzinie 130 :baffled:
Na szkoleniu diabetologocznym babka mowila, ze z wyskokow to najlepiej na serniczka sobie pozwolic, tylko odkroic lukier, czy co tam jest na górze i że po kislu własnie skacze glukoza, bo ma te rozne dodatki.
Piję herbatkę z Biedronki - Savannah, to jest Rooibos z pomarańczą i cynamonem, jak ma cynamon to niby cukier obniża, no zobaczymy...

Winoroślka - to sporo zjechalas na wadze, taki wynik to na dobrej diecie odchudzajacej :tak:
IzaBK - a nie odpisalas mi jak Twoje wyniki po insulinie, masz opanowane? Twoj brzuszek w avatarze to całkiem spory :tak:
 
IzaBK - a nie odpisalas mi jak Twoje wyniki po insulinie, masz opanowane? Twoj brzuszek w avatarze to całkiem spory :tak:

w rzeczy samej.. mój avatar przypomina Twój avatar ;-)
a po insulinie jest na prawde ok. Poranne są idealne 75-85. PO posiłkach 110-120 :-) insulina nie dała rady tylko kurczakowi z warzywami od chinczyka i plackom ziemniaczanym. Tak więc dietę jednak nadal trzymać muszę, ale za to nie zwiększam dawek :-D a jak widze niski cukier na glukomerze, to czuje taką radość, i wielką, wielką ulgę :rofl2:
 
Iza - faktycznie, jak zdejmę okulary to avatary nie do odróznienia ;-) Wyników gratuluję, rewelacja.

Sernika też nie polecam, po godzinie 130 po dwóch 125 :crazy: I cholera nie mogę zjeść kolacji :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
No i rano znowu dół:-(101! te 4 dawki insuliny to jednak za mało...

IzaBK czy Ty od razu dostałaś na noc 7 jed. czy zaczynałaś od mniejszych. Nie wiem czy mam jeszcze poczekać aż organizm to jakos zaakceptuje i się poprawi czy dzwonić do diabetologa, wizyę mam dopiero za 2 tygodnie.
 
Do góry