reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

No właśnie ja tez nie wiem czemu są w normie. Tym bardziej ze wieczorem pozwolilam sobie na chipsy które dość późno jadłam bo po 23 a rano cukier w normie. A jak trzymam się diety to są są wysokie... nie mam pojęcia czym to idzie. A też masz taki problem ze wagi nie przybywa?
No właśnie ja tez ostatnio pozwolilam sobie na niezbyt dietetyczne rzeczy wieczorami a cukier rano ładny.. nie wiem od czego to zalezy [emoji848]no ale skoro ladny to wole sie nad tym nie zastanawiac tylko cieszyc [emoji12] w koncu o to chodzi nie [emoji12]
No ja poki co od wyjsciowej wagi mam 1kg na plusie[emoji854]
 
reklama
No właśnie ja tez ostatnio pozwolilam sobie na niezbyt dietetyczne rzeczy wieczorami a cukier rano ładny.. nie wiem od czego to zalezy [emoji848]no ale skoro ladny to wole sie nad tym nie zastanawiac tylko cieszyc [emoji12] w koncu o to chodzi nie [emoji12]
No ja poki co od wyjsciowej wagi mam 1kg na plusie[emoji854]

No właśnie ja straciłam 3.5 kg w 1 trymestrze i teraz koniec 22 tygodnia mam nadal minus 1.5 kg..
 
No właśnie ja straciłam 3.5 kg w 1 trymestrze i teraz koniec 22 tygodnia mam nadal minus 1.5 kg..
A co twoj lekarz na to ?
Wydaje mi sie ze skoro z dzidzia wszystko ok to narazie nie masz co sie przejmowac [emoji854] jeszcze przyjdzie czas ze cos wiecej obie przytyjemy [emoji12] ja mam dosc spora wage wyjsciowa wiec ciesze sie ze narazie nie mam za duzo na plusie [emoji57]
 
U mnie na razie waga stoi w miejscu. Mam nadzieję że dużo nie przytyję bo w 1 było 25na + a w 2 20. Dzidziuś rośnie więc tym się nie martwię.
 
A co twoj lekarz na to ?
Wydaje mi sie ze skoro z dzidzia wszystko ok to narazie nie masz co sie przejmowac [emoji854] jeszcze przyjdzie czas ze cos wiecej obie przytyjemy [emoji12] ja mam dosc spora wage wyjsciowa wiec ciesze sie ze narazie nie mam za duzo na plusie [emoji57]

No ja też się ogólnie cieszę w czwartek mam wizytę to właśnie chce się zapytać czy to nic nie szkodzi. Synek rośnie ładnie bo ma już pół kg :)
 
No ja też się ogólnie cieszę w czwartek mam wizytę to właśnie chce się zapytać czy to nic nie szkodzi. Synek rośnie ładnie bo ma już pół kg :)
No to jak dzidzia rosnie to spokojnie [emoji854]
Moja miala ostatnio 260g i tez rosnie ok a ja poki co schudlam w nogach i tylku ale brzuszek urósł [emoji57]
U mnie na razie waga stoi w miejscu. Mam nadzieję że dużo nie przytyję bo w 1 było 25na + a w 2 20. Dzidziuś rośnie więc tym się nie martwię.
Ja w pierwszej przytylam 10kg. Teraz chcialabym podobnie albo i mniej bo i tak startuje ze sporo wieksza waga niz pierwszym razem [emoji57]
 
No to jak dzidzia rosnie to spokojnie [emoji854]
Moja miala ostatnio 260g i tez rosnie ok a ja poki co schudlam w nogach i tylku ale brzuszek urósł [emoji57]Ja w pierwszej przytylam 10kg. Teraz chcialabym podobnie albo i mniej bo i tak startuje ze sporo wieksza waga niz pierwszym razem [emoji57]

No u mnie też skądś musiało ubyć bo brzuszek rośnie
 
reklama
Do góry