reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Super że wszystko u was w porządku i do domku wychodzicie dzisiaj w domu odpoczniecie i na spokojnie mała się nauczy ssać dacie radę wszystkiego dobrego :-)
Dzięki, Natalka dobrze. Dziś wychodzimy do domku:) tylko muszę jeszcze zaraz podejść do położnej laktacyjnej, bo mam już rany na brodawkach i boli:( Mała ma problem ze złapaniem, ja chyba z prawidłowym przystawieniem.
 
reklama
@Ka30sia ja polecam lanolinę na sutki. Super leczą rany i dziecko może nawet zlizać i nie szkodzi. Ja miałam lanoliny lansinoh w takim malutkim opakowaniu. Jest to bardzo wydajne a super goi ranę po karmieniu.
 
Hej dziewczyny nie wiem czy piszę w dobrym miejscu, jak coś to dajcie znać dziś mialam test obciążenia glukozą. Moje wyniki 79-75-75. Czy to normalne? Lekarza mam za 2 tygodnie i nie wiem czy przyspieszać wizyte czy nie. Z gory dzięki za odpowiedź
 
Byłam dziś nawizycie u dabteolog ai dostałam insulinę na noc. Na razie 4 j.
Mam też mierzyć ketony paskami. Jak to się robi?Muszę mieć jałowe pojemniki? Mierzycie raz dziennie rano, czy po posiłkach?
 
reklama
Do góry