reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Dziewczyny wróciłam z polowkoweg :) wszystko dobrze. Mała waży 411g w 20tydz. 7 dni jutro 21 zaczynamy. Waga całkowicie prawidłowa bo tylko 4 dni różnicy według usg a miesiączki. Lekarz był cudowny.. tak się cieszę i dzisiaj z tej radości zgrzesze na 100 procent :)
 
Apropo nalesnikow
Dzisiaj zjadlam 2 zwykle z maki pszennej z dodatkiem cukru wanilinowego! Jako dodatki serek homogenizowany, banan i cynamon +kawa z mlekiem
Tak mi smakowalo, ze az balam sie mierzyc cukier, a tu taki wynik
Zobacz załącznik 895597
[emoji23][emoji23] badz tu madry i pisz wiersze
 
Apropo nalesnikow
Dzisiaj zjadlam 2 zwykle z maki pszennej z dodatkiem cukru wanilinowego! Jako dodatki serek homogenizowany, banan i cynamon +kawa z mlekiem
Tak mi smakowalo, ze az balam sie mierzyc cukier, a tu taki wynik
Zobacz załącznik 895597
[emoji23][emoji23] badz tu madry i pisz wiersze
Nic już z tego nie rozumiem serio [emoji848][emoji16] ale najważniejsze, że poszło Wam na zdrówko i że smakowało [emoji6]. Też dziś zjadlam 2 naleśniki tyle, że z mąki pełnoziarnistej i do tego odrobinka serka Danio i cukier miałam 115, także nie ogarniam tej cukrzycy
 
Mmm naleśniki:) ja moim chłopakom wczoraj upiekłam szarlotkę. O losie, ten zapach.... Zjadłam łyżeczkęo_O

Dziewczyny ja z pytaniem do tych, które idą do szpitala z powodu cukrzycy. Macie skierowania od lekarzy prowadzących? Bo moja gin dziś mi powiedziala, że za tydzień - półtora dobrze byłoby się zgłosić do szpitala i oni podejmą decyzję, czy mnie zostawią, czy nie. Ale skierowania mi nie dała :sorry: i teraz nie wiem... Tak na gębę mam jechać?
 
Mmm naleśniki:) ja moim chłopakom wczoraj upiekłam szarlotkę. O losie, ten zapach.... Zjadłam łyżeczkęo_O

Dziewczyny ja z pytaniem do tych, które idą do szpitala z powodu cukrzycy. Macie skierowania od lekarzy prowadzących? Bo moja gin dziś mi powiedziala, że za tydzień - półtora dobrze byłoby się zgłosić do szpitala i oni podejmą decyzję, czy mnie zostawią, czy nie. Ale skierowania mi nie dała :sorry: i teraz nie wiem... Tak na gębę mam jechać?

Tak, ja mam skierowanie. Chciala zebym szla dzisiaj, ale lekarz w szpitalu na kontroli przeplywow powiedzial, ze bez sensu na weekend i zebym przyszla w poniedzialek. Ciekawe co powiedza w poniedzialek na IP, jak znam zycie nie bedzie miejsc na patologii [emoji1]
 
Mmm naleśniki:) ja moim chłopakom wczoraj upiekłam szarlotkę. O losie, ten zapach.... Zjadłam łyżeczkęo_O

Dziewczyny ja z pytaniem do tych, które idą do szpitala z powodu cukrzycy. Macie skierowania od lekarzy prowadzących? Bo moja gin dziś mi powiedziala, że za tydzień - półtora dobrze byłoby się zgłosić do szpitala i oni podejmą decyzję, czy mnie zostawią, czy nie. Ale skierowania mi nie dała :sorry: i teraz nie wiem... Tak na gębę mam jechać?

Ja również do szpitala udawałam sie zawsze ze skierowaniem od lekarza prowadzącego [emoji106]
 
reklama
Dzwonilam już do położnej z tego szpitala, w którym będę rodzić i kazała mieć skierowanie. W sumie to oczywiste, nie wiem, o czym ja też myślałam... No i też mi powiedziala, że może nie być miejsc:)
 
Do góry