reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

A ja raz na miesiac i magnuma i sledzie zajadam ;)
Cukry po obu idealne, ale staram sie nie przesadzac mimo wszystko!
Ja mam w ogóle w tej rozpisce od glukometra w przykładowej diecie sardynki z puszki lub śledzie w oleju więc to dozwolone. Dziś nie mogłam opanować się i kupiłam lisnera śledzie w sosie taziki i mam nadzieję, że mój cukier to przeżyję
 
reklama
A czemu nie jecie sledzi? Nie slyszalam zeby byly zakazane? Ja raz jadlAm i cukier byl w porzadku, ale teraz mnie jakos od nich odrzucilo, na poczatku ciazy jadlam duzo:)
A co do ketonow nie pomoge, bo tez mi diabetolog nie kazala sprawdzac
 
Mi i ginekolozka i diabetolozka mowia, ze ketonow nie ma prawa w ogole byc. Gdy sie pojawiaja to znak ze natychmiast trzeba cos zmienic w diecie.
Właśnie próbowałam znaleźć jakąś informację w necie jakie konkretnie zagrożenia dla dziecka wynikają z pojawienia się tych ketonow ale nic konkretnego nie ma .
 
reklama
Dziękuję[emoji4]Właśnie dziś zrobiłam sobie ten test i wyszło, że niestety mam te ketony w moczu na poziomie średnim[emoji53] Myślę, że pojawiły się bo zrezygnowałam z ostatniego posiłku ok godz 22-23 . Ostatni posiłek jem ok 20. Cukry się w miarę unormowaly po tej zmianie ale teraz zamiast wysokiego cukru na czczo mam ketony :/
 
Ostatnia edycja:
Do góry