reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Masakra mam się zgłosić w poniedziałek do szpitala na Karowej chcą mi dać insulinę zobaczę co mi lekarz powie [emoji20]

Przy tak wysokich cukrach na czczo raczej napewno włącza Ci insuline ale nie martw się nie jest taka straszna a może okaże się, że potrzebujesz małych dawek ☺️ A próbowałaś jeść ten ostani posiłek wcześniej? Np koło 20?
 
reklama
Przy tak wysokich cukrach na czczo raczej napewno włącza Ci insuline ale nie martw się nie jest taka straszna a może okaże się, że potrzebujesz małych dawek [emoji5] A próbowałaś jeść ten ostani posiłek wcześniej? Np koło 20?
Tak i mam wtedy 99,98 kazali mi jeść o godz 22:00 ostatni posiłek jeszcze muszę modyfikować diety może to coś pomoże do poniedziałku [emoji6]
 
@Galadriela gratulacje:))

@Otoona jak wizyta u gina? Jak synek wagowo ?

Ja byłam dziś na prenatalnych. Wszystko si:) to jest niesamowite poprostu, jak to życie w nas się rozwija. Patrząc na mnie z boku- wszystko w normie, nic nadzwyczajnego się nie dzieje. Ja też specjalnie"ciąży" bezpośrednio nie odczuwam. A jak przyłożyć głowice usg.... To tam życie się toczy pełna para:) maluch szaleje i wywija, aż milo:)) poprostu żywioł. Przechodzę to nie po raz pierwszy, ale zawsze jestem pod wrażeniem, jakie to niesamowite:)
 
@Malutka87 musze zmienic gina. Szpital w ktorym chcialam rodzic nie przyjmuje kobiet z cukrzyca ciazowa. Dwa udal dzis ze mierzy mi dziecko po czym rzucil ze ma ok 350g. Kiedy tydzien temu mialo 390g bo bylam u innego gina do ktorego bede chodzic. Najgorsze jest to ze teraz zyje w strachu czy wszystko jest okej.
 
Do lekarza musimy mieć zaufanie, więc jak Twój Ci nie odpowiada--to pewnie, że zmień... Pewnie leczysz się prywatnie, więc płacić i być niezadowolona, albo się zamartwiać to słabo. Pozdrawiam i głowa do góry!
 
reklama
Do góry