reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Aschlee słodki misiek :)

Ja robiłam tylko po porodzie glukozy na czczo i była ok. Pomiary zrobiłam sama tylko kilka razy i było różnie ale ja już nawet pod koniec ciąży miałam cukry niższe wyraznie
 
reklama
hej dziewczyny
Ja rówzniez po porodzie mierzylam z tydzien moze codziennie a pozniej tak samo jak Aga zrobilam tylko na czczo badania cukru i bylo okey, ale niedlugo powtorze i moze hemoglobine zrobie.

U nas od dwoch tygodni zaczelo sie praktycznie jednego dnia raczkowanie i wstawannie na nozki do czego tylko mozna. teraz mam duuuzo zajecia :)
Ostatnio tak mocno uderzyl sie w glowke ze tak sie wystraszylam, doslowie na sekunde sie odwrocilam,.masakra,
nie moglam sobie podarowac ze go nie upilnowalam
bylismy w lekarza na szczescie nic sie nie stalo

Aschlee
Dobrze dziewczyny mowia,sprawdz date waznosci :)
 
Sylwia daj spokój. Dziecko nie raz się uderzy przewroci. Nie unikniesz tego. Moja wiesz ile razy gdzies ladowala.... ale już niedługo zobaczysz będzie bardziej przez to uważał. Ale niestety to dziecko. Moja do tej pory (a już ma rok ) potrafi się gdzieś wywalić czy uderzyc
 
ja jestem w drugiej ciąży niestety pierwsza zakończona poronieniem. Mój cukier na czo to 96 dość wysoki teraz unikam słodkiego, tłustego mierze sama troszkę spadł do 92, mam nadzieje ze dam radę go opanować i cukrzyca ciążowa nie ujawni się :(
 
Maqdas u mnie na czczo było kiepsko, najpierw 89-92, im ciąża starsza tym gorsze były wyniki, i mimo diety miałam na noc insulinę, z tym, ze ja nawet teraz mam na czczo ok. 90 ;) taka moja uroda:) tylko, de teraz to jest w normie, a w ciąży nie było :/
 
Dziewczyny mam pytanie...Czy szczepilyscie badz planujecie szczepic swoje dzieciaczki na meningokoki? Bo mam dwa tygodnie na podjecie decyzji i sama nie wiem co robic
 
Aschlee
Ja jestem z tych zdecydowanie szczepiacych a na meningokoki nie szczepilam jeszcze. Wlasciwie na meningo to sie zaleca jak dziecko pojdzie do zlobka/przedszkola. Jula juz chodzi do przedszkola, ale na razie daje jej odpoczac i zaszczepie za jakis czas. Ja za to szczepilam na ospe. Dziecko ma za darmo chyba przez pierwszy rok zlobkowania czy jakos tak. W kazdym razie panicznie sie balam, ze przywlecze mi to do domu ze zlobka. Ja na to nie chorowalam a bylam w ciazy z Jasiem.
 
reklama
Kamkaz a mozesz napisac cos wiecej na ten temat? Bo ja sama nie wiem co robic.Chcialabym ja uchronic ale poczytalam o komplikacjach poszczepiennych i bije sie z myslami.A niewiele czasu mam na podjecie decyzji.Jezeli nie chcesz pisac na watku to moze byc PW :)
 
Do góry