reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
hej dzewczyny :)
Dawno nie zagladalam na forum...brak czasu...
Jesli chodzi o dodatkowe szczepienia to my szczepilismy na rotawirusy a jak maly skonczy rok to pneumokoki.

My juz skonczylismy 10 miesiecy. Mamuski jak wyglada menu u Waszych Maluchow.

aaa i jeszcze jedna sprawa niedlugo bedziem obchodzic roczek a juz wszyscy nas pytaja co nam sie przyda dla malego, z tym ze w sumie nic takiego nie potzrebujemy... moze cos doradzicie :)

no i witaj Kasia
Tak jak pisaly dziewczyny na czczo powinno byc do 90 a po posilkach po godzinie max 120.
I bedzie wszystko okey.
Powodzenia :)
 
Sylwia U nas tak od 11. Gdzieś miesiąca małej zaczęła częściej dawać chleb. I od tamtej pory śniadanie to zazwyczaj kanapka z mieskiem lub serkiem lub ostatnio dżemem. Albo jajecznica plus kromka chleba.albo kaszka. Na 2. Sniadanie przed drzemka pije mm obiad to wiadomo warzywka różne plus ziemniaki kasze makarony plus mięsko lub jajko lub rybka. Podwieczorek to owoce z płatkami jakimiś albo z kaszka albo z ciasteczkami itp cuda ;) i na kolację mm przed snem.

Co do prezentu hmm my też nie wiedzieliśmy chciałam żeby mała dostała coś z zabawek na pewno bo jest już większą i wiadomo dużo ją ciekawi a sami nie kupujemy jej co chwilę czegoś. Mala dostala taki sorter i tam kilka klocków różnego kształtu. Hustawke do zawieszenia na hakach , grzybek taki też z sorterem I rowerek taki z rączką do prowadzenia z tyłu taki na teraz już na roczne ponad dziecko. My kupiliśmy jej do tego klocki drewniane w pudełku. Wszystkim się póki co bawi, huśtawki jeszcze nie zawiesilismy jedynie a rowerek czeka na ciepłe dni ale małej też się mega podobał :)
 
reklama
Hej dziewczyny, witaj Kaśka.

Znowu skończyło mi się skierowanie na obciążenie i postanowiłam ze trudno nie zrobię bo wyniki byly ok 90 na czczo oraz po posiłkach, o ile wytrwałam te dwie godz to mierzylam. A tu dzis 104 na czczo, i pojęcia nie mam o co chodzi. No a po posiłkach nie mierzylam.... spróbuję jutro!

Moja niunia rośnie, kończąc 4 miesiące miała 7 kg. Po niedz szczepienie, zobaczymy czy rośnie czy chudnie. ciekawe czy wprowadzajac stale posilki ja odchudze bo przecież marchewka czy ziemniak mają mniej kalorii niz moja śmietana w cycach! Niunia taka chętna buzie by otwierala na wszystko, marchewki juz ciut próbowała. Nie moglam sie oprzec zeby jej czegos nie dać. Za to mamy troche problem z butelka, gryzie ja bardziej niz ssie. Boje sie ze bedzie jak u Agi. Ale co bedzie to bedzie.
Moja kuzynka, matka 5 dzieci, ostatnia corke miała cukrzycowa, i wiecie ta ostatnia z butli pic nie chciała,, czy nie umiała. Za to cyca 2,5 roku ciągnęła!

Sylwia co do prezentów to moja starsza dostała taka fajna swinke z Fisher price, i działa do dziś, jeszcze malutka sie nią będzie bawic, lepiej poproś o jakiś jeden wiekszy porządny prezent żeby się rodzina zlozyla niz kilka pierdolek. Ale to moje zdanie ;)

Natka super wyszło, miałaś niunie przy sobie i ok.

moja siostra rodzi na poczatku lipca, tez cukrzycowa, jeszcze plci nie zna, juz jej ciuszki oddałam za male, i biedna sie zaczyna porodem stresowac. Nie wiem czy ja straszyć, czy tak ogólnie przygotować. Chodzilyscie do szkoly rodzenia? Ja jej kazalam isc, bardziej świadoma będzie ;)
 
Do góry