reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Aaa i od którego miesiąca można podawać codziennie jogurta?i najlepiej mieszać go z owocem czy sam?Mój ma 8.5 mc i czasami daje mu deserek z jogurtem ze słoika. Ale nie wiem czy co drugi dzień tak robić?
 
reklama
Sylwia z tymi zelami itp to nie pomoge bo nie mam pojęcia. A co do jogurtu to chyba już możesz choć nie musi być co drugi dzień. Ja to różnie dawalam czasem rzadziej. Z reguły te ze słoiczka deserki ale od jakiegoś czasu chce przejść na bardziej przeze mnie robione. Choć przyznam ze same owoce chętnie jeszcze sloiczkowe kupuję. Jogurt sam raz dodawałam naturalny ale do obiadu malej. Na początku to myślę ze codziennie to za dużo tego jogurtu. W koncu mleko tez jeszcze dziecko pije sporo w tym okresie.

A z tymi warzywami... ehh no co zrobimy... nic.
Ja nie mam jakichś specjalnych zaufanych sprzedawców. Możliwości swoich warzyw też nie bardzo. Prędzej owoce będę miała skąd załatwić ale to dopiero w lecie. Taka rzeczywistość ze niczego nie można być pewnym. Możemy się starać żywic dzieci jak najzdrowiej ale przed całym światem ich nie uchronimy. Ja sie staram unikać soli cukru itp w diecie małej ale też nie wariuje na punkcie eko zywnosci bo bym oszalala. A calego swiata i tak nie zbawimy
 
Aga
Mądre słowa :)

Kurde od niedzieli po mleku które daje mu rano zawsze mu ulewa. Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło. Nie wiem o co chodzi :(karmie go tylko w nocy u z raz w dzień jak chce po obiedzie czy deserku. Tak to już mm. W innych porach dnia nie. Jeszcze poobserwuje jak nie minie to chyba do lekarza musze z małym. Martwię się. Bo on nigdy praktycznie nie ulewal
 
Aga
Bebilon,ale w ciągu dnia tez dostaje to mleko i nic się nie dzieje. Tylko właśnie jak po nocy. Nie jest tego dużo co ulewa ale jednak. Zobaczę jeszcze jutro.
 
Sylwia możesz już spokojnie dawać jogurty naturalne. Co ile to nie powiem bo i nawet można codziennie albo wtedy kiedy podasz. To od dziecka zależy czy będzie chciało zjesc sam jogurt czy z owocem.

Aga dobrze piszesz :-)

Sylwia ulewa po Twoim mleku czy mm? Mm jest ciezkostrawne więc jak ulewa to daj go do odbicia.
 
Sylwia paznokci żelowych nie można przy kp ;) ale hybrydę juz tak :) zobacz na blogu hafiji - był taki post :)
Może ulewa z przejedzenia ;) albo mojej tez się zdarzy i to porządnie ulać, jak np. sie zakrztusi :/ ja bym się nie martwiła jesli to zdarza sie tylko rano, a pediatra i tak Ci pewnie powie, że dziecko do roku ma prawo ulewac ;)
 
Sylwia jak mało ulewa to ja bym z tym nic specjalnego oprócz odbicia nie robiła. Michasiowi też się zdarzy że uleje a jak był chory to codziennie byłam i on cała w mleku bo nie zdążyło mu się odbić przed kaszlem ale to co innego. Generalnie ulewania mogą się zdarzyć. Spróbuj go odbić. Może za dużo mleka wypił wtedy też się zdarza że dziecko ulewa. Koleżanek dzieci też ulewaja więc to nic złego ale jak Cie mocno to niepokoi to idź do lekarza.
 
reklama
Do góry