reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Aga
Super ze juz w domku, teraz szybko dojdziecie do siebie :)zdrówka :)
Latte
Słuchaj dziewczyn,one mają rację :)

No właśnie, dziewczyny ja znowu z pytaniem do Was. Mój Mały odkąd zaczęłam mu częściej dawać mm zaczął robić kupy z białymi małymi grudkami. Moze to być niestrawione mleko?karmie go w nocy piersia i w dzień czasami raz czasami dwa. Roznie. Ale w takim razie czy powinnam zmienić mleko na inne?teraz daje mu bebilon.
 
Hmm Sylwia ja nie wiem u nas sie nie zdarzało tak.
U nas to narazie dieta typu kaszki kleiło ryżowe słabsze mleko i marchwianka. Kurczę A mala czasem płacz bo jej mało A zjada np 150 kaszki. A kupy już niby gestsze ale jeszcze takie inne
 
Latte with cinnamon jasne ze człowiek się stresuje ja i inne mamusie też nie raz się marwilysmy i niestety te stresy są do końca tylko czasem na prawdę są niepotrzebne i człowiek sobie coś wkreca. Trzymam kciuki!!!

Sylwia tak te białe podobne do twarozku grudki to niestrawione mleko. Nie musisz zmieniać mleka. U nas też były i czasem jeszcze się pojawiają, to normalne.
 
reklama
Do góry