reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Uhh Margo ja Cie podziwiam że Ty z dwójką maluchów cukrów jeszcze pilnujesz :-) ja kilka razy chciałam sprawdzić ale prawie nigdy nie udaje mi sie nie podjadać do 2 h po posiłku ... :szok: kurde mam straszny apetyt czy to przez kp czy co.. ale mi diabetolog powiedziała na ostatniej wizycie w 38 tc zeby po porodzie w ogóle nie mierzyć więc tego sie trzymam ;) a w listopadzie na obciążenie i wyjdzie co ma wyjść mierząc teraz i tak nic nie zmienie...

A w ogóle pozdrawiaaamy :)
 
Pesq
No mi z trudem przychodzi powstrzymywanie sie od zarcia. Mi moja tez juz pewnie nie bedzie kazala mierzyc, bo tak mi mowila..ze pare dni po porodzie dla ogolnej orientacji i odstawic pomiary. No i z piciem mam to samo.
 
jeśli jesteś na końcówce ciąży cukier może się stabilizować
Jestem w 20t dopiero.

Sorcee tak może być i uważaj żeby nie były za niskie jak wychodzi Ci te76 to dojedz coś koniecznie żeby bardziej nie spadał Ci ten cukier.
Tylko, tak jak wtedy Zjadłam 2 kromki i dodatki to na prawdę już byłam pojedzona ciężko by było coś dojeść.
 
reklama
Do góry