reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Lucalew duzo sił na szpital i kciuki za Ciebie i synka :)

U mnie dzis znowu bezsenna nocka no i cukry rano 93, tak jest zawsze gdy mnie ta bezsenność meczy :(
 
Luca
Jak zwykle jestes niezastapiona :* Moze to przez upal Maly sie slabo wczoraj ruszal? Podobno cieplo mieliscie ;)


Anula
Ja tez mialam wyzej po ciezszych nocach. Ale 93 to jeszcze ok :) Kurcze...co lekarz to opinia z tymi normami :/


Mamuska
Jak po torcie?


Pesq???


A ja sie denerwuje tym co powie moja dr na te insuline. Ona jest baaaaardzo spoko loko, ale chyba wstyd mi przed sama soba, ze ja zdradzilam u innej lekarki ;) No ale przeciez nie moglam tyle czekac na jej powrot, bo by mi psycha predzej siadla od tych cukrow ;)


Dzis na czczo mialam 88 i to po nocnej insulinie wiec szalu nie ma i obawiam sie, ze to jeszcze moze pojsc w gore..no ale nic. Moja rodzina chce dzis ogorkowa...w ten upal...:confused:
 
Mamuska
Jak po torcie?


Pesq???



Dzis na czczo mialam 88 i to po nocnej insulinie wiec szalu nie ma i obawiam sie, ze to jeszcze moze pojsc w gore..no ale nic. Moja rodzina chce dzis ogorkowa...w ten upal...:confused:

Po torcie szczęśliwa poszłam spać ;)

Rano po nocnej insulinie 85 na czczo,dziś 1 raz wziełąm do śniadania,śniadanie dietetyczne jak wczoraj,za 45 min się okaże jak insulina działa na mnie do śniadania :)

Dziś na obiad mam zupkę botwinkową i leczo i tu właśnie się wacham co z tym leczem ? warzywa podduszone na jak najmniejszej ilości oleju i do smaku tylko sól i pieprz,mogę ?
 
Mamuśka, ja wczoraj jadłam w knajpie minestrone z dużą ilością warzyw, cukinii, papryki potem sałatkę z kurczakiem i mangi I cukry spoko, także wcinac śmiało i do oporu ;)
 
reklama
Mamuska
Ja w I ciazy jadlam leczo spokojnie. Musisz wyprobowac. W tej ciazy sie troche boje, ale tez zrobie, bo maz zaraz jedzie na targ to powiem zeby kupil warzywa ;)
 
Do góry