reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
A mi dzis pewnie jeszcze zwiększy :) albo da zielone światło ze jak znowu padną to dodać. Podobno 30-32tc to Max zapotrzebowania na insu. Tak wiec spokojnie dziewczyny ważne ze cukry sa ustabilizowane. Pewnie taka mądra teraz jestem do kolejnego spadku humoru :) jak to w ciazy :)
 
Ostatnia edycja:
Mamuska
No tak...te pierwsze sniadanie to zdecydowanie za skromne...ciekawe jak slodkiemamy sie u Ciebie sprawdza. U niektorych ok a u niektorych sie nie sprawdzaja. Ciekawa jestem :) Napisz koniecznie wynik ;) No ale z drugiej strony to sniadanie to takie normalne, cukrzycowe ;)


No i dupa ! bez insuliny się nie obejdzie :( po śniadaniu 131 :( od jutra wprowadzam
 
Hej.

Jejku dziewczyny, myślałam że dziś nie wstanę. Na dworze słońce, w pokoju gorąco i jasno (bo mąż mi rano rolety odsłonił przed wyjściem do pracy), a ja pół godziny robiłam drzemkę w budziku bo nie miałam siły powiek podnieść :/ a jak wstałam w końcu to mi tak ręce latały, że masakra. No i cukier 59. No ale przysnęłam wczoraj wieczorem i nie jadłam już tej nocnej kolacji bo ją przespałam. A w nocy już nie chciałam się rozbudzać jak wstawałam do wc i szbko kładłam się dalej spać, a zresztą nie byłam głodna. No i się skończyło jak się skończyło. Teraz już grzecznie czekam do pomiaru po śniadaniu :-)

Ja jak nic się nie zmieni to w poniedziałek idę do diabetolog, mam mieć ostatnią hemoglobinę robioną. No, chyba że w niedzielę mnie w szpitalu zostawią po ktg ale wątpię bo mam wrażenie że im bardziej jestem aktywna tym skurczy mniej :( (albo ich nie czuję (?))

Xmamuska no te 131 to nie żadna tragedia, ale myślę, że lepiej włączyć do śniadania też insulinę bo to na pewno zdecydowanie lepsze wyjście niż to, żeby nie dojadać i chodzić głodna.

Margo ta panika na początku to chyba normalne :D wszystkie to prawie przerabiałyście :)
 
Mamuska
Moja dr akceptuje wyniki do 140 i powiedziala, ze jesli zaczne przekraczac te140 to wtedy insu. Oczywiscie mialam sie trzymac normy do 120, ale takimi pojedynczymi wyskokami sie nie przejmowala. Zobaczymy jak Twoja doktorka. Poza tym moze chleb Ci podbija i po innym mialabys nizszy cukier. Z chlebem to prawie wszystkie jaja tu maja na poczatku.
 
Xmam a ja polecam jeszcze na śniadanie jakieś jaja. Zapychaja a cukier niski. Ja dziś na czczo 81, po śniadaniu 90 (jajecznica, 2 kanapki z chleba fitness, sałata, pomidor, ser żółty)... za to kocham mój nowy gluko. .. a żeby nie było tak pięknie to wczoraj po obiedzie 175 !!! Ale moja wina, bo porcję zdecydowanie za dużą zjadłam. ..
 
reklama
Do góry