reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

xmamuska a dlaczego ni3 chcesz brac insuliny? Po co eksperymentowac? Nie rozumiem! Polecam poczytac troszke o insulinie moze strach minie.
Insuline do posilku bierze sie przed posilkiem min 15 minut.

Margo ja chce rodzic na Klinicznej w Gdansku lub ewentualnie Zaspa. Tylko te szpitale sa o najwyzszej referencyjnosci.
 
reklama
dobry...na czczo 83 :p po sniadaniu 104. Jeny niech ten mój dziec zejdzie mi z pecherza bo juz dluzej chyba nie wytrzymam ;/ zamias lezec to latam do lazienki ;/
Anula ja tez bym chciala chociaz do 36 tyg wytrzymac...duze masz rozwarcie?
Witaj mamuska :p ja tez na insulinie jestem i spoko luz :)
 
gosik oj obawiam się, że dzieć już do końca z pęcherza nie zejdzie i będzie już tylko gorzej :p ja też latam co chwila do łazienki :/
zaciskajcie nogi dziewczyny, żeby najlepiej do tego skończonego 37 tc wytrzymać :)

werci i jak tam po grahamce? Ja raz spróbowałam i u mnie to było zabójstwo :D

ja dziś podobny zestaw śniadaniowy jak Wy :D z tym, że u mnie do kanapek nie jajecznica tylko gotowane jajka :) i 95 po.

co do referencyjności szpitala to u mnie jest tak dziwnie trochę jakby. No bo porodówka ma II stopień, ale neonatologia już najwyższy, III st. No i jak tu w takim wypadku ocenić ogólną referencyjność szpitala? Na dwa i pół? Hmm... w każdym razie mi zależało żeby neonatologia była super, tak w razie czego... i dlatego wybrałam ten szpital.
 
Ostatnia edycja:
Jestem po wizycie. Diabetolog pochwaliła ze ładnie sama kontroluje cukry i dawki insu ;) Radziła ze jak dojdę do 30j wieczorem to podzielić to na dwa wbicia w dwa uda :/ Z kolei przy śniadaniu zrobic mam przerwę 45min miedzy insu a jedzeniem. No zobaczymy jak zadziała.

Gosik przed założeniem pessara szyjka skróciła mi sie do 24mm i pojawiło rozwarcie wewnętrzne 1,5 cm. Gin zadziałał profilaktycznie bo macica wciąż mi sie stawiała.
 
reklama
Do góry