reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Witam:-)
Jakoś weny na pisanie nie miałam, czytam i myślami jestem z wami.
Aniołe-czekam na wieści jak po wizycie:tak:
U mnie ok, dla odmiany ja na kolacje przekraczam z cukrami, raz 123, a raz 143, hmmmale ogólnoe dobre mam wyniki:happy2:
 
reklama
Moja mama zrobi jakieś ciasto na 1 listopada na serkach homo...mówi, że powinno być ok po 1 kawałku (ona choruje na cukrzycę), no zobavzymy, na pewno sie skusze bo ciężko tak się gościć:baffled: i patrzeć jak inni jedzą.,
 
Margo z ta wagą to każda ma inaczej. Ja ostatnio o dziwo przytyłam 1 kg i jestem z tego powodu bardzo dumna:) chociaż i tak jest mniej niż mam pierwszą wagę w karcie ciąży:D asne w poprzedniej ciąży też tak miałam, po porodzie waga super a później wróciłam do starych nawyków i przytyłam spowrotem:) a odchudzanie najlepiej zacząć pod jutra;)
 
i jestem po wizycie, generalnie Pani doktor nastawia się na termin z usg a to są 2 tygodnie różnicy z miesiączką, więc dalej czekamy. 13 listopada kolejna wizyta. no chyba że do tego czasu urodzę, a jest taka możliwość, bo szyjka skrócona i miękka, rozwarcie jest więc wszystko się może zdarzyć:szok: więc teraz zaciskam nogi żeby przetrwać 1 listopada i będzie dobrze:-)
 
aniołek super ze wizyta udana. moja koleżanka w zeszłym roku urodziła 31 października:) ucieszła się że nie 1 listopada.

ja dziś byłam w poradni, dowiedziałam sie ze mam wiecej jesc makaronu, ryzu,kaszy bo za mało w ciągu dnia jadam i dlatego mogę mieć ketony w moczu, zobaczymy czy mi sie to uda zrobic zeby jeszcze cukrów nie przekraczac, chyba będzie ciężko, ale za to przybrałam na wadze z czego lekarka zadowolona, insulinę mam zwiekszyc gdyby cukry rano nadal przekraczały norme. dziś cukry w normie jak dotąd, ale zjadłam później kolacje i dopiero po 21.00 mierze.
 
reklama
Ja też przez lekarza późną kolację jadłam i dopiero po 21 będę mierzyć. Eve dobrze, że pani doktor zadowolona. No te makarony i ryże mogą podbić cukier, ale musisz wypróbować :)
 
Do góry