reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
aasica mam pytanko na kiedy masz termin porodu jeśli można wiedzieć ja na 16 marca,cieszę się bardzo że to juz nie długo ale z drugiej strony strach mnie oblatuje na myśl o porodzie:)
 
ja tez nie mam stanika koszul kapci majtek podkladow torba tez mi sie rozwalila :/ glowy tez nie mam ! wkurzona jestem nie wiem na co i o co :/// :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


ja tez wogole nie wyobrazam sobie porodu :( boje sie przeogromnie !!
 
No dziewczyny to moja rada- lećcie na zakupy puki czas, bo potem to już tylko w domu będziecie siedziały. Taki mróz że nie da się wyjść z maleństwem a do sklepu z wózkiem się i tak nie mieszczę. I teraz mały ma chrypkę i koniec - pewnie z miesiąc nie wyjdę. A do samochodu się zapakować nie mogę, bo to tyle ubierania go - kombinezon itd i w tym samochodzie mróz i odśnieżać..... no i tak o to tkwię na kanapie i karmię karmię karmię :-D
 
ja zakladam po 3 bluzki kurtke szalik czapka rekawiczki legginsy dzinsy skarpety grube i mi cieplo ;) tylko ledwo w tym sie ruszam a guziki w kurtce wisza na ostatnich nitkach :/ kupuje na allegro i smigam tylko na poczte po paczuszki :) dzis zamowie te majtki i podklady ;) rozek dla dziecka tez potrzebny chyba do szpitala jest :D
 
Ale masz maleństwo przy sobie i już rany pewnie pogojone:cool2:

A wszystko przed nami;-).

Generalnie to mam 3 terminy:
27 luty
2 marca
6 marca
Dwa ostatnie najbardziej prawdopodobne wg lekarza tzn i tak ma być prędzej
 
reklama
No dziewczyny to moja rada- lećcie na zakupy puki czas, bo potem to już tylko w domu będziecie siedziały. Taki mróz że nie da się wyjść z maleństwem a do sklepu z wózkiem się i tak nie mieszczę. I teraz mały ma chrypkę i koniec - pewnie z miesiąc nie wyjdę. A do samochodu się zapakować nie mogę, bo to tyle ubierania go - kombinezon itd i w tym samochodzie mróz i odśnieżać..... no i tak o to tkwię na kanapie i karmię karmię karmię :-D

Maria28 masz rację nie ma na co czekać tylko zakupy i zapiąć wszystko na ostatni guzik:-)
Mam pytanko czy rodziłaś SN cz przez CC tak pytam bo w pierwszej ciąży nie miałam cukrzycy ciążowej i jakos to wszystko przetrzymałam ale teraz sie boję że nie dam rady urodzić bo jak mi cukier spadnie z wysiłku i wogole dużo by tu pisać:tak:
 
Do góry