reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
ok kochane....

powiedzcie mi czy przy tescie glukozy 75g mialyscie wyzsze wyniki??
78 na czczo
145 po 1h
119 po 2h

moj lekarz gin mowil ze to przy gornej granicy, a w necie czytalam ze norma po 1h jest do 180, a po 2h do140.....

jak to u was bylo Piekne??... :-)

masz idealne wyniki! nie wiem czemu lekarz mówi, że przy górej granicy...normy są takie jak napisałaś!
ja miałam 183 po 1h. 228 po 2h :baffled: na szczęście u mnie już po wszystkim jak sądzę :cool2:
 
o boziunku !!!
nawet nie sadzilam ze mozna miec takie wyniki !! ponad 200 po 2 h? ?!?!? :szok:

mozna niestety. Oczywiście później przez 3 miesiące byłam na insulinie. A dziecko urodziło się całkowicie zdrowe, normalnej wielkości i cudownie się rozwija :tak:
a więc nawet przy silnej cukrzycy trzymanie cukrów w ryzach daje świetne efekty :tak:Wam i Waszym dzieciaczkom też sie uda :-)
 
masz idealne wyniki! nie wiem czemu lekarz mówi, że przy górej granicy...normy są takie jak napisałaś!
ja miałam 183 po 1h. 228 po 2h :baffled: na szczęście u mnie już po wszystkim jak sądzę :cool2:
ojej rzeczywiscie wysoko mialas... ale milo wiedzieć ze z nawet najgorszej "choroby" można wyjść we dwójkę całym ;)...

no mnie tez zdziwilo ze przy gornej, jak wszedzie pisza ze przy 75g trza sie martwic wtedy gdy wynik po 2h przekracza 140.... ale moj gin powiedzial ze po 30tc znowu powtorzymy glukoze :zawstydzona/y:...

Tulaski dla dziecinki :)
 
ojej rzeczywiscie wysoko mialas... ale milo wiedzieć ze z nawet najgorszej "choroby" można wyjść we dwójkę całym ;)...

no mnie tez zdziwilo ze przy gornej, jak wszedzie pisza ze przy 75g trza sie martwic wtedy gdy wynik po 2h przekracza 140.... ale moj gin powiedzial ze po 30tc znowu powtorzymy glukoze :zawstydzona/y:...

Tulaski dla dziecinki :)

:-) badań nigdy dość.. Dmucha na zimne Twój gin, ale to lepiej niż gdyby miał lekceważyć zagrożenia :tak: szkoda tylko, że glukza taka niesmaczna:baffled:, ale z cytrynką się da wypic :-p
 
a ja bez cytrynki wypilam ;) na 4 razy ;) zatkalam nos bo wtedy czucia w buzi nie mam ;)) i udalo sie :) myslalam ze wynik tez sie "uda" :( :)


moje drogie co to jest HBS i WR - badania ?
nie moge tego znalezc a nie pamietam co to :|
 
Ostatnia edycja:
:-) badań nigdy dość.. Dmucha na zimne Twój gin, ale to lepiej niż gdyby miał lekceważyć zagrożenia :tak: szkoda tylko, że glukza taka niesmaczna:baffled:, ale z cytrynką się da wypic :-p
mi tam baaaardzo smakowala ( z tym ze ja musialam wcisnac cala cytrynke, bo jak pije mocno slodzone napoje to sie zaczynam dusic :zawstydzona/y:)

no tak, ale niepotrzebnie mnie nastraszyl na poczatku...
 
Czesc dziewczyny...mam pytanie czy miałyscie tak ze cukry nagle jakies niskie ja dzis od rana mam niskie wyniki mimo ze jem normalnie...troche mnie to martwi wiecie cos na ten temat??
 
reklama
Do góry