reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Rybka24, możliwe, ze spotykamy się w kolejce w Bizielu :-)
Myślę, że w Kuj-Pom. jest naprawdę dobra opieka nad ciężarnymi z cukrzycą.
Pozdrowienia.
 
reklama
tak tak! Spytaj sie o te ketony zobaczymy co Ci powie, moze cos nowego?


u mnie zero skurczy, zero jakichkolwiek objawów zblizajacego sie porodu, rany, ale sie tam rozkokosiła i teraz nie chce wyjsc. Rozumiem ze zimno sie zrobiło, ale mam dla niej ciepły spiworek!!:-) A ta udaje ze nie słyszy ;-)
 
Właśnie zrobiłam resztę zakupów na allegro i jak dostane paczki to moge spokojnie pakować torbę do szpitala. Żartuję oczywiście ale już wszystko bede miała i bede spokojna. Mój mąz twierdzi, że nie powinnam się niczym martwić bo on bedzie miał urlop i jak zostawię mu kartke to wszystko załatwi. Ale same wiecie jak to jest z chłopami.;-) A poza tym robienie samej zakupów to czysta przyjemność. Dziś zamawiałam reszte pierdołek tzn. podkłady, smoczki, pieluszki tetrowe i takie tam. Ubranka mam już chyba wszystkie no może dokupię jeszcze kilka spioszków ale poza tym już wszystko jest. Do 10 grudnia mam nadzieję, szybko zleci...

Kazimiera no to luzik. Oby tak dalej. Moja diabetolog mówi, że najgorszy okres dla naszej trzustki to 24-36 tydzien a później powinno już byc lepiej choć jak pewnie czytałaś nie u wszystkich dziewczyn tak jest.
 
Nie mogę coś spakować się do szpitala mam takiego lenia ,że masakra.Cukier na czczo 108 pobrałam za chwilkę z drugiego palca a tu 92 .Czy jeździcie już na to KTG od 34 tygodnia ,lekarka nie dała mi skierowania ale mam na karcie ze szpitala napisane ,że mam mieć od 34 tygodnia.Myślicie że to starczy?
 
AgMich widzę że na tym samym etapie jesteśmy, ja też kupuję i dostałam od bratowej po jej córci dużo ciuszków, poprałam i poprasowałam już:-) i sobie czekają...

dziś cukier 93....a przed chwilą wrąbałam drożdżówkę z serem i popiłam kawą z mlekiem:-D i dobrze mi się zrobiło...

fajnie że Iza już będzie w domu, może znajdzie chwilkę żeby napisać

AgMich jeszcze miesiąc i my też będziemy szczęśliwymi mamuśkami:tak:
http://myfxadvice.com
 
Nie mogę coś spakować się do szpitala mam takiego lenia ,że masakra.Cukier na czczo 108 pobrałam za chwilkę z drugiego palca a tu 92 .Czy jeździcie już na to KTG od 34 tygodnia ,lekarka nie dała mi skierowania ale mam na karcie ze szpitala napisane ,że mam mieć od 34 tygodnia.Myślicie że to starczy?

o rany od 34tyg.? Mi kazano dopiero od 37

mdmd co do imienia nie ma jakos jednomyslnosci, na razie niewiadoma i jakos nam sie nie spieszy, moze jak ją zobaczymy to sie rozjaśni :-)
 
reklama
Rybka24, możliwe, ze spotykamy się w kolejce w Bizielu :-)
Myślę, że w Kuj-Pom. jest naprawdę dobra opieka nad ciężarnymi z cukrzycą.
Pozdrowienia.


witam kogoś z moich stron
co do lekarza to ja chodzę do dr Sokup teraz planowo idę 18 chyba ze znowu cukry będą szaleć to wcześniej

ja nie muszę mierzyć cukrów w nocy co to ma na celu??? coś robicei jak jest za niski lub za wysoki???
 
Do góry