reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
kurcze ja mam tez mam niskie, a dzis to juz wyjatkowo po konkretnym obiedzie 75

Kochana nic tylko się cieszyć.
Ja dziś próbuje przetrwać ten dzień nie patrząc na pączki, które są dosłownie wszędzie. Zaraz będę próbowała robić pieczone faworki. Zjem ze dwa na podwieczorek no dobra może trzy :))
 
Hej, właśnie dołączyłam do Waszego grona. Ze względu na wahania cukrów jeszcze przed ciąża jestem zmuszona niestety już teraz mierzyć sobie cukry i trzymac się diety (rozpoczety 10 tydzień). Największy problem mam rano na czczo, czasami przekraczam lekko cukry. Mam w sumie pytanie. Jak wygląda teraz poradnia diabetologiczna na Polnej? Słyszałam, że nie zawsze są tam uprzejmi lekarze...
 
Hej, właśnie dołączyłam do Waszego grona. Ze względu na wahania cukrów jeszcze przed ciąża jestem zmuszona niestety już teraz mierzyć sobie cukry i trzymac się diety (rozpoczety 10 tydzień). Największy problem mam rano na czczo, czasami przekraczam lekko cukry. Mam w sumie pytanie. Jak wygląda teraz poradnia diabetologiczna na Polnej? Słyszałam, że nie zawsze są tam uprzejmi lekarze...
 
Ja jeździłam na polana do diabetologa do pani Wioletty. Obecnie mma 37 tydzień i ostatnio mówiła że to była nasza ostatnia wizyta. Ja nie narzekałam wszystko wyjaśnia jak potrzeba zrobi usg. W sumie przez całą ciąże byłam 2 razy i miałam 2 teleporady. Jeśli cukry udaje się utrzymać to nie ma potrzeby więcej jeździć tak mi powiedziała. Dla mnie była miła. Prędzej powiem ze w rejestracji taka pani starsza pracuje ta to krzyknie nawet jak ktoś by bez kolejki podszedł do okienka.
 
reklama
Ja jeździłam na polana do diabetologa do pani Wioletty. Obecnie mma 37 tydzień i ostatnio mówiła że to była nasza ostatnia wizyta. Ja nie narzekałam wszystko wyjaśnia jak potrzeba zrobi usg. W sumie przez całą ciąże byłam 2 razy i miałam 2 teleporady. Jeśli cukry udaje się utrzymać to nie ma potrzeby więcej jeździć tak mi powiedziała. Dla mnie była miła. Prędzej powiem ze w rejestracji taka pani starsza pracuje ta to krzyknie nawet jak ktoś by bez kolejki podszedł do okienka.
Uff, mam nadzieję że nie będę tam częstym gościem 😊 dziękuję za odpowiedź
 
Do góry