reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
A u mnie od trzech dni 93.94. a poza tym z ciekawości zmierzyłam w nocy i raz miałam 100, raz 95. Od czego zależy ta nocna glukoza [emoji1745]
No właśnie to jest pytanie niby od wszystkiego niektórzy twierdzą że jest to odbicie cukrów calodniowych ale mi fikalo mimo dobrych w dzien więc zabij mnie ja go nie kumam
 
No właśnie to jest pytanie niby od wszystkiego niektórzy twierdzą że jest to odbicie cukrów calodniowych ale mi fikalo mimo dobrych w dzien więc zabij mnie ja go nie kumam
To ciekawa bo oprócz porannych cukrów reszta zawsze w normie🙉. Dla mnie ta cukrzycą to jakaś masakra nie do ogarnięcia. Od początku ciąży czyli od 7 tyg na diecie i było ok zawsze. A teraz ostatnie dwa tyg jakieś kosmos z cukrami porannymi. Zaczynam się bać czy nie zaszkodzą dziecku podwyższone cukry ranne. Ile można testować i sprawdzać cukry. Póki co bez insuliny się dalej bujam. Masakra
 
To ciekawa bo oprócz porannych cukrów reszta zawsze w normie🙉. Dla mnie ta cukrzycą to jakaś masakra nie do ogarnięcia. Od początku ciąży czyli od 7 tyg na diecie i było ok zawsze. A teraz ostatnie dwa tyg jakieś kosmos z cukrami porannymi. Zaczynam się bać czy nie zaszkodzą dziecku podwyższone cukry ranne. Ile można testować i sprawdzać cukry. Póki co bez insuliny się dalej bujam. Masakra
Ja weszlam w 33 tydzień i pierwszy raz przekroczylam i po sniadaniu i kolacji jednego dnia. A kanapki te same co od 2 msc 😁 alee jak skonczylam kolacje i pomylam naczynia to tak 20 min pozniej sie zapomnialam i zjadlam garsc slonecznika luskanego i teraz nie wiem czy to moze przez to?

Troche sie obawiam insuliny 😒
 
Ja weszlam w 33 tydzień i pierwszy raz przekroczylam i po sniadaniu i kolacji jednego dnia. A kanapki te same co od 2 msc 😁 alee jak skonczylam kolacje i pomylam naczynia to tak 20 min pozniej sie zapomnialam i zjadlam garsc slonecznika luskanego i teraz nie wiem czy to moze przez to?

Troche sie obawiam insuliny 😒
Też się boje insliny. Może nie boje ale już się kłuje codziennie heparyna i wystarczy mi siniaków. Ale z drugiej strony jeśli to będzie lepsze dla dziecka niż te testy i próby to już wolę insuline. Mój diabetolog narazie kazuje kombinowac
 
Też się boje insliny. Może nie boje ale już się kłuje codziennie heparyna i wystarczy mi siniaków. Ale z drugiej strony jeśli to będzie lepsze dla dziecka niż te testy i próby to już wolę insuline. Mój diabetolog narazie kazuje kombinowac
A w ktorym tygodniu jestes? Masz problem tylko z porannymi czy tymi po posilkach tez?
 
reklama
Ja weszlam w 33 tydzień i pierwszy raz przekroczylam i po sniadaniu i kolacji jednego dnia. A kanapki te same co od 2 msc [emoji16] alee jak skonczylam kolacje i pomylam naczynia to tak 20 min pozniej sie zapomnialam i zjadlam garsc slonecznika luskanego i teraz nie wiem czy to moze przez to?

Troche sie obawiam insuliny [emoji19]
Ja mam insulinę nocna i chociaż stres ranny odszedł bo wyniki raczej dobre sa ale przed insulina potrafil rano w skoczyc na 100 i to juz byl stres
 
Do góry