reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Mam to samo wierze Ci... Wszystko mi sie juz ubrzydlo... Wlasnie na podiweczorek jem zupę z obiadu bo mi sie nie chce nic myslec co zjesc... Masakra jakas... A ike wazy twoj maluszek??
Na polowkowym usg ponad 500 g w 21 tygodniu i to waga za duża o Półtora tygodnia była ... Z cukrzyca mierze się od samego początku ciąży bo miałam w poprzedniej i od razu sprawdziłam cukry często ponad 100 na czczo były ale no wszystko mam juz niby unormowane....
 
Ja po wizycie, dzisiaj 35+1 TC i młody waży 2550, dziwne bo ostatnio w 32 ważył 2170, i w średnio przybierał jakiś ok 250 g tygodniowo, teraz jakby sporo mniej. W 38 tygodniu dostaje skierowanie do szpitala, orientujecie się dziewczyny jak to jest? Przyjmują od razu na oddział czy mogą mnie odesłać z kwitkiem jak jest przepełniony oddział np? I czy najpierw wywołują poród czy odrazu cesarka?
 
Dziewczyny znowu eksperymentowalam z mierzeniem [emoji16]
Po 1h 147
10 min pozniej 126
20 min pozniej 143
Po 2h 123

Rosnie maleje rosnie maleje [emoji848][emoji849][emoji16]
Nic nie podjadalam [emoji16]
Edit znowu sprawdzialam 134.

Glukometr do wyjeb.ania [emoji16]
Przestan z tym mierzeniem co chwilę bo Oszalejesz i tak nie da rady zakumac tak do końca o co Kaman z ta durna choroba [emoji33]
 
Ja po wizycie, dzisiaj 35+1 TC i młody waży 2550, dziwne bo ostatnio w 32 ważył 2170, i w średnio przybierał jakiś ok 250 g tygodniowo, teraz jakby sporo mniej. W 38 tygodniu dostaje skierowanie do szpitala, orientujecie się dziewczyny jak to jest? Przyjmują od razu na oddział czy mogą mnie odesłać z kwitkiem jak jest przepełniony oddział np? I czy najpierw wywołują poród czy odrazu cesarka?
Na pewno wywołują i u nas przyjmuja zawsze moj lekarz twierdz ze takie sa odgórnie wytyczne i tyle moja sąsiadka niedawno rodziła i wywolywali jej porod w 39 tygodniu
 
Na pewno wywołują i u nas przyjmuja zawsze moj lekarz twierdz ze takie sa odgórnie wytyczne i tyle moja sąsiadka niedawno rodziła i wywolywali jej porod w 39 tygodniu
Aaa, czyli przyjmują tego dnia którego się zgłosze to spoko, a nie wiesz czy od razu w tym samym dniu podają leki na wywołanie?
 
Aaa, czyli przyjmują tego dnia którego się zgłosze to spoko, a nie wiesz czy od razu w tym samym dniu podają leki na wywołanie?
Pewnie zależy od sytuacji moja koleżanka w drugim dniu pobytu miala robione wyniki i zrobiona próbę oksytocyna i w nocy po tym dniu urodziła jeśli by się nie rozkręcilo to po dwóch dniach miała mieć znowu podana oxytcyne
 
Hej dziewczyny, jak tam sobie radzicie z cukrami? U mnie widac ze to ten okres gdzie ciaza coraz starsza i cukry mam po wszystkim prawie na poziomie 130 140... Dziwna rzecz, ciekawe czy to odpuscic czy jeszcze przez te 6 tyg tak beda wariowaly.... Ja dzis ide na komunie i w ogóle nie mam ochoty tam isc az strach pomyslec co zjesc jak jesc zeby cukier nie szalal.. Chyba skończę na rosole i swoim chlebem w torebce....
 
Hej dziewczyny, jak tam sobie radzicie z cukrami? U mnie widac ze to ten okres gdzie ciaza coraz starsza i cukry mam po wszystkim prawie na poziomie 130 140... Dziwna rzecz, ciekawe czy to odpuscic czy jeszcze przez te 6 tyg tak beda wariowaly.... Ja dzis ide na komunie i w ogóle nie mam ochoty tam isc az strach pomyslec co zjesc jak jesc zeby cukier nie szalal.. Chyba skończę na rosole i swoim chlebem w torebce....
Ogranicz węglowodany i będzie ok mięso możesz jesc surówki sałatki nie ma co swirowac poruszaj się trochę to będzie ok
 
reklama
Wczoraj pojechaliśmy do rodziny po obiedzie i wróciliśmy po 21 bez bicia przyznam się ze zjadłam tam dwa gryzy ciacha ciut loda i kawałek arbuza nie na rax oczywiście a w domu kolacje rano cukier 91 więc juz nie tak organizm reagował wnerwia mnie to hii
 
Do góry