reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Hej dziewczyny. Ja dwa tygodnie po porodzie. Na początku jeszcze jakoś szło mi to mierzenie cukrów, ale teraz ciągle coś do zrobienia i zapominam:/ w sumie jak już mierzę to są ok. Ale muszę jeszcze raz sprawdzić jaj mój organizm reaguje na kopytka, bo zeżarłam dwa dni po porodzie kilogram:eek: i jeszcze raz kilka dni później i miałam cukier wywalony w kosmos: po 2 godzinach 190mg. No i zaraz się zdołowałam, że to g*wno ze mną zostanie. Po innych rzeczach jest ok. Po szarlotce, batoniku itp. No ale zobaczymy. Za kilka tygodni test obciążenia.

2 tyg po porodzie to pewnie cukry maja jeszcze prawo skakać..[emoji6] czytałam gdzieś ze chyba po 2 miesiącach po porodzie powinna zniknąć cukrzyca..
Bedzie dobrze! [emoji6]
 
reklama
Może w takim razie należy włączyć insulinę do posiłków? Nie możesz przecież głodować

Ale to tak dzisiaj mam że muszę jeść czesciej. A zaczęło się od śniadania skromnego i tak się ciagnie. Wczesniej było ok nie chodzilam głodna i cukry były ok ,a dziś nawet cukry mi szwankuja nie przekracza ale górną norma. Nie wiem o co chodzi
 
Ale to tak dzisiaj mam że muszę jeść czesciej. A zaczęło się od śniadania skromnego i tak się ciagnie. Wczesniej było ok nie chodzilam głodna i cukry były ok ,a dziś nawet cukry mi szwankuja nie przekracza ale górną norma. Nie wiem o co chodzi

Może dopadło Cię przeziębienie? Podobno infekcję moa pogorszyć gospodarkę węglowodanów w organizmie.
 
reklama
@Joanna_Mary ja długo karmiłam piersia i lekarz odmówiła mi tego badania bo to obciążenie dla organizmu. Robiłam wiec co jakiś czas glukozę na czczo w laboratorium a w domu mierzyłam sama. Nie jestem w stanie powiedzieć kiedy mi się unormował bo w pierwszych miesiącach całkowicie olałam temat ze względu na brak czasu i problem w odnalezieniu się w nowej sytuacji :) ale jak już zaczęłam mierzy to było Ok. Na pewno u ciebie tez sobie pójdzie precz.
 
Do góry