reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

miło, ze pytasz [emoji4]
Wypuścili mnie [emoji4] z szyjka słabo, ale więcej już nie byli w stanie zrobić. Zamieniłam łóżko szpitalne na domowe [emoji4] muszę odpoczywać. Celem jest dociągnięcie przynajmniej do 36 t.

Po szpitalu o dziwo mam lepsze cukry! Szok! Przed pójściem rano miałam już nawet 99, a teraz 80. Coś mi się obiło, ze po sterydach najpierw skaczą, potem się normują, czy któraś z Was tez tak miała?

Dodatkowo, w szpitalu najadalam się na full, a schudłam 2 kg... same paradoksy
No to teraz oszczędzaj się i będzie dobrze :blink: Ja tez schudłam podczas pobytu w szpitalu, a uwierz mi, że nie za bardzo mam z czego chudnąc. Myślę, że stres zrobił swoje. Najważniejsze, że dzidza dobrze rośnie.
 
reklama
Cześć Dziewczyny :)
Jestem po badaniach , morfologia super , ale za to glukoza w moczu 3,63 :(
Badanie paskiem w domu nic nie wykazało . A tu taki wynik . We krwi dziś wszystko w normie , jeden raz przez weekend miałam na czczo 93!
Myślałam że poradziłam sobie z cukrzycą .
 
Hej dziewczyny!

Wyszłam ze szpitala, tak jak pisałyście, cukry wróciły do normy.
I teraz pytanie z kategorii "dziwnych". Miałam usg i bliźniaki ważą nieco ponad 2kg. Rozwiązanie za 3 tygodnie.
I na wypisie "zalecana dieta normalna"...
Zobaczyłam to dopiero w domu i nie wiem co robić. Czy chodzi o to, zeby dzieciaki trochę przytyły czy co?

Dziś cukier na czczo 79. Dotąd bylo ok 90...

Kontrole mam dopiero w piątek.
 
Hej dziewczyny!

Wyszłam ze szpitala, tak jak pisałyście, cukry wróciły do normy.
I teraz pytanie z kategorii "dziwnych". Miałam usg i bliźniaki ważą nieco ponad 2kg. Rozwiązanie za 3 tygodnie.
I na wypisie "zalecana dieta normalna"...
Zobaczyłam to dopiero w domu i nie wiem co robić. Czy chodzi o to, zeby dzieciaki trochę przytyły czy co?

Dziś cukier na czczo 79. Dotąd bylo ok 90...

Kontrole mam dopiero w piątek.

Może to przeoczenie lekarza robiącego wypis ? Ja jak wychodziłam ze szpitala po podaniu sterydów w 32 tyg ciąży to w zaleceniach miałam wpisane „dieta lekkostrawna”..
W którym tygodniu ciąży dokładnie jesteś ?
U mnie jedna tylko córeczka w brzuchu i miała 2,1 kg w 34+0.. a poród za 2/3 tygodnie..
 
Może to przeoczenie lekarza robiącego wypis ? Ja jak wychodziłam ze szpitala po podaniu sterydów w 32 tyg ciąży to w zaleceniach miałam wpisane „dieta lekkostrawna”..
W którym tygodniu ciąży dokładnie jesteś ?
U mnie jedna tylko córeczka w brzuchu i miała 2,1 kg w 34+0.. a poród za 2/3 tygodnie..
34t5d
W szpitalu miałam dietę cukrzycowa (o ile szpitalna mozna tak nazwać he he - biały ryż, pieczywo wek pszenny, na śniadanie zupa mleczna...itp)
Chyba będę do końca trzymać dietę, a w piątek jeszcze Dopytam...
 
Hej dziewczyny!

Wyszłam ze szpitala, tak jak pisałyście, cukry wróciły do normy.
I teraz pytanie z kategorii "dziwnych". Miałam usg i bliźniaki ważą nieco ponad 2kg. Rozwiązanie za 3 tygodnie.
I na wypisie "zalecana dieta normalna"...
Zobaczyłam to dopiero w domu i nie wiem co robić. Czy chodzi o to, zeby dzieciaki trochę przytyły czy co?

Dziś cukier na czczo 79. Dotąd bylo ok 90...

Kontrole mam dopiero w piątek.

Ja myślę, że to przez pomyłkę. Mi też zapomnieli napisać, że mam mieć dietę dla cukrzycy ciążowej. Musiałam sama się o to upomnieć :p
 
34t5d
W szpitalu miałam dietę cukrzycowa (o ile szpitalna mozna tak nazwać he he - biały ryż, pieczywo wek pszenny, na śniadanie zupa mleczna...itp)
Chyba będę do końca trzymać dietę, a w piątek jeszcze Dopytam...

To mamy podobny termin [emoji4] tylko dzień różnicy [emoji4] a powiedz ile twój dzieciaczek ważył ostatnio i który to był dokładnie tydzień i dzień ?
 
reklama
Mój Maluch mial 2 tyg temu 2600g a teraz wizyta w czwartek, trochę sie boję ile przytył. U mnie waga stoi, z rana mam raczej dobre cukry do 87-90, po posiłkach tez w normie miałam moze 2 przekroczenia ok 143-148, ale wtedy lece na spacer. Moglby sie juz urodzić, no ale zobaczę co slychac dopiero w czwartek.
 
Do góry