reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Ja za to nie mam dobrej wiadomości. Od wczorajszego popołudnia młody postanowił się ewakuować. Chyba dieta mu nie leży hihi :p Dostałam magnez i elektrolity ale dopiero jakieś leki z pompy zadziałały. Skurcze ustaliły ale mam 2 cm rozwarcia. Czekam ma poranne badania i diagnozę co dalej. Trzymajcie za nas kciuki. Chociaż żeby jeszcze 2-4 tygodnie wytrzymał bo waży ok 2kg:(
 
Ja za to nie mam dobrej wiadomości. Od wczorajszego popołudnia młody postanowił się ewakuować. Chyba dieta mu nie leży hihi [emoji14] Dostałam magnez i elektrolity ale dopiero jakieś leki z pompy zadziałały. Skurcze ustaliły ale mam 2 cm rozwarcia. Czekam ma poranne badania i diagnozę co dalej. Trzymajcie za nas kciuki. Chociaż żeby jeszcze 2-4 tygodnie wytrzymał bo waży ok 2kg:(
Trzymam mocno kciuki [emoji4]. Będzie dobrze [emoji4]. A my czekamy na wieści od Ciebie [emoji4]
 
Ja za to nie mam dobrej wiadomości. Od wczorajszego popołudnia młody postanowił się ewakuować. Chyba dieta mu nie leży hihi :p Dostałam magnez i elektrolity ale dopiero jakieś leki z pompy zadziałały. Skurcze ustaliły ale mam 2 cm rozwarcia. Czekam ma poranne badania i diagnozę co dalej. Trzymajcie za nas kciuki. Chociaż żeby jeszcze 2-4 tygodnie wytrzymał bo waży ok 2kg:(
Trzymaj się kochana i trzymaj się maluszku, masz jeszcze czas! Ale pamiętaj też, że z dwojga złego lepiej teraz niż za dwa tygodnie kiedy płuca są w końcowej fazie rozwoju! Chociaż na pewno też dostałaś sterydy. Moja koleżanka w 28 tygodniu miała szyjkę 10 mm i 2 cm rozwarcia, dostała leki, sterydy i teraz jest w 36 :) także na spokojnie!
 
Jak cukry rano? :)
Część dzisiaj humor stanowczo lepszy. Ketonow brak. Cukry 83. Jestem przeszczesliwa. Na sniadanie zjadlam "mizerie" z ogorkow i pomidora cukier 91. Jak dobrze pogadać z kims kto zna problem. Wczoraj popoludniu po stresie calodniowym i zjedzonym obiedzie mialam cukier 72. Widac co bardziej szkodzi...
 
Ja za to nie mam dobrej wiadomości. Od wczorajszego popołudnia młody postanowił się ewakuować. Chyba dieta mu nie leży hihi :p Dostałam magnez i elektrolity ale dopiero jakieś leki z pompy zadziałały. Skurcze ustaliły ale mam 2 cm rozwarcia. Czekam ma poranne badania i diagnozę co dalej. Trzymajcie za nas kciuki. Chociaż żeby jeszcze 2-4 tygodnie wytrzymał bo waży ok 2kg:(
Również trzymam kciuki...spróbuj sie nie stresować. 2 kg to juz ladna waga,ale lepiej by sie nie spieszylo na świat maleństwo.
 
reklama
Część dzisiaj humor stanowczo lepszy. Ketonow brak. Cukry 83. Jestem przeszczesliwa. Na sniadanie zjadlam "mizerie" z ogorkow i pomidora cukier 91. Jak dobrze pogadać z kims kto zna problem. Wczoraj popoludniu po stresie calodniowym i zjedzonym obiedzie mialam cukier 72. Widac co bardziej szkodzi...
Nie zdziw się jak po takim śniadaniu znowu się pojawią ketony! Zjedz do tego chociaż kromkę chleba, bo znowu zjadłaś bez węglowodanów, a nie na tym polega walka z cukrzycą, bo głodzisz dziecko, pamiętaj o tym :)
Fajnie, że pomogło i cukier w normie i ketonów brak, ale się nie zapominaj ;)
 
Do góry