reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

U mnie też dwa dni cukry na czczo ok za to po śniadaniu 153 i jem tak jak wczesniej jak jedno ok to drugie źle i od czego to zależy
Ja tez nic z tego nie rozumiem. Za tydzien mam wizyte u diabetolog. Mam milion pytan do niej, chyba troche tam posiedze. Zycze jej duuuuuzo cierpliwosci [emoji23]
 
reklama
Ja również, diabetolog i do tego najlepszy gin w okolicy, specjalizujący się w trudnych ciążach, ale to ze względu na inne problemy.
 
Ja na szczęście mam wizytę jutro, to co do tej pory dawało wynik ok teraz daje wynik zabójczo wysoki, zwłaszcza mam problem rano, dziś na śniadanie dwie kromki razowego chleba (taki sam jak na początku) z sałatą, ogórkiem i rzodkiewką i malutki jogurt naturalny i cukier 165. Przy czym jeszcze tydzień temu po takim śniadaniu miałam max 120.
 
Hej wam! Drugi dzień na insulinie, po każdym z trzech głównych posiłków i na noc po dwie jednostki. Póki co poziom cukru w normie i też się jakoś lepiej czuję :) tak się bałam i aż się popłakałam na wieść o insulinie a tu nie taki diabeł straszny :p
 
Dziewczyny mam pytanie....stosuję dietę na obniżnie cukru co prawda dopiero od kilku dni....ale cukry mam juz w normie, poza jednym....po śniadaniu gdzie cukier wynosi 160-170. Co moze być nie tak? Albo co mogę sprobować jeść innego?
 
Dziewczyny mam pytanie....stosuję dietę na obniżnie cukru co prawda dopiero od kilku dni....ale cukry mam juz w normie, poza jednym....po śniadaniu gdzie cukier wynosi 160-170. Co moze być nie tak? Albo co mogę sprobować jeść innego?
Mi diabetolog mowila, ze jak po sniadaniu by mi skakaly, to mam rozlozyc je na dwa razy. Np jedna kanapke z szynka, pomidorem, ogorkiem, a za jakas chwile druga. Zeby cukier nagle nie skoczyl. Nir mialam z tym problemu, wiec nie testowalam.
 
24 jutro kończę;) diety praktycznie nie stosuje bo po posiłkach mam cukry w normie, nie przekracza 115 . Oczywiście nie jem białego pieczywa i tyle co bym chciała. Jem regularnie i nie jem słodyczy. Waga spadła od początku ciąży 9kg i stanęła w miejscu. Brzuch rośnie a ja nie tyje;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja po Twoich podpowiedziach na watku Lipcowek mam lepszy cukier rano, ale zdarza sie jak np dzis, ze skoczy na 99. Fakt wstalam godzine wcześniej na badania, ale i tak powinien byc juz ponozej 90. Dzis dam sobie 9 jednostek (przez 3 dni bralam 8) i chyba mniejsza druga kolacje.
 
reklama
Ja też dzisiaj cukier na czczo 101 a wczoraj po kolacji było ok już nie wiem co robić
pewnie będzie i insulina przed posiłkami bo tamten tydzień cukry skakał jak szalone po posiłkach ale za to na czczo były ok a teraz jak dwa dni cukry po posiłku ok to znów na czczo złe i co robic
 
Do góry