reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Po parowkach normalny, ale one mają bardzo mało węglowodanów, zresztą mięsa mi dr w ogóle nie kazała liczyć jako WW. Nie rozumiem zatem dlaczego cukier Ci skacze po mięsie, to chyba kwestia dodatków do obiadu, raczej nie mięsa?' Nie wiem. Na obiad zupa u mnie i cukier 115, tym razem się poplakalam ze szczęścia ;)
 
reklama
Witam.....i ja do Was dołączam. Byłam dziś na kontdoli u swojego ginekologa po badaniach krzywej....i stwierdził ze mam cukrzycę ciążową. Dał pilne skiedowanie do poradni diabetologicznej. Jestem w 26 tyg.
 
Dlatego spodziewam się niestety insuliny. Jestem załamana bo.od początku ciąży robię sobie zastrzyki przeciwzakrzepowe, mam całe sine uda i brzuch, ech...
 
A czy z powodu cukrzycy jesteście pod opieką poradni patologii ciąży
Ja tez tylko diabetolog.

U mnie dobra passa ladnych cokrow na czczo juz sie skonczyla, a trwala az 2 dni [emoji23]
Bralam 6 j insuliny i jadlam druga kolacje kolo 23. Wczoraj zrobilam tak samo i dzis cukier i przy okazji moj rekord to 116. Juz mam doooooosc. A tak sie jaralam ze okielznalam chociaz na tydzien to wszystko.
 
reklama
U mnie też dwa dni cukry na czczo ok za to po śniadaniu 153 i jem tak jak wczesniej jak jedno ok to drugie źle i od czego to zależy
 
Do góry