reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
W ciazy na finiszu.wlasnie musze spytać moja diabetolog jak to wygląda po porodzie bo ostatnio zapomniałam, bardziej jestem skupiona na porodzie, wiadomo.a juz się nie mogę doczekać końca tej diety....

Napisane na SM-T230 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak cukry normowane dieta, lekarz mówi ze ok, na czczo zawsze ok, po jedzeniu niby norma jest do 120, czasem przekraczam 140 ale ponieważ to bliźniaki i odpowiednio rosną to lekarz mówi ze może być czasem te 140.przed ciaza nie miałam cukrzycy i dlatego się zastanawiam czy ona zostaje bo już bym chciała normalnie jeść i przestać się pilnować i ciągle mierzyć ten cukier.

Napisane na SM-T230 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gosia dopytać lekarza ale myślę że po porodzie będzie ok.
Ja miałam powiedziane że od razu po urodzeniu jeść normalnie tzn pod kątem karmienia patrzeć tylko. W szpitalu niby jeszcze mi na dietę patrzyli ( choć i tak dziwną tą ich dieta byla). A lekarz jeden położnik pow. Że mam dalej diete trzymać. Ale ja w domu już jadłam normalnie. I mówię tylko kilka razy zmierzylam cukier i po paru dniach już były ok wyniki. Potem juz nie bylo nawet czasu na mierzenie ;) maluch czas zajmowal :)
Życzę w takim razie szybkiego porodu i zdrówka dużo dla Ciebie i maluchów ;)
 
tu nie ma stopni cukrzycy ponieważ jest to cukrzyca ciążowa i w przeciwieństwie do pozostałych najpierw wprowadza się dietę i jeśli nie zadziała insulinę i co najważniejsze najczęściej po ciąży znika samoistnie
 
reklama
Do góry