reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Gosik,
Ja mam termin w przyszlym tyg i jeszcze nie mamy imienia... Jakos zadne mnie nie ekscytuje a to co nam sie podoba indywidualnie dostaje veto od drugiego...
 
Gosik
A pamietam jak marudzilas, ze masz 18...a ja to w ogole bylam w ciemnej d.... ;)


U nas z imieniem nie bylo problemu, bo Julcia miala buc Jasiem. Ale jakby byla kolejna dziewczynka to na pewno bylyby spory...bo maz chcial Kasie a ja Lenke, Łucje, Amelke no i byl zgrzyt :D pewnie staneloby na moim ;) ale jest chlopak wiec obeszlo sie bez dyskusji :) no ale kolejny chlopak ma byc Michal co mi z kolei nie do konca pasuje, ale pewnie sie zgodze, bo juz dla dwojki sama wymyslilam i maz akurat cudem przytakna :p


Aaa..no i u mnie po kolacji 133...zauwazylam, ze jak zjem o 20 to wtedy jestem w ladnej normie a jak juz po 20:30 to zawsze cyrki.
 
Margo może za długa przerwa między posilkami. Dodaj z 1 czy 2 j jak będzie tak po kolacji przez najbliższe dni chociaż 133 to też nie tragedia. Ostatnio też mi takie cukry wywala a nawet i 160 i nie wiem po czym bo jem stałe to samo.
Dobrej nocy
 
Czesc dziewczyny

Duszna noc.. W dodatku głowa bolała :no: Wstałam i czekam nadal na wyniki hbs-a.

Luca Ty dziś szpital, tak ? :laugh2::laugh2:

Hm co do imion - dziewczynka miała być Agatka (chociaż bardzo mi sie też podoba imię Helenka, ale Agatka jednak numer 1) a chłopiec Jacek (zauważyłam że w ogóle Jacusiów małych nie ma tak swoją droga). A na M bardzo mi się podoba Maciej. Maciuś, później Maciek albo Maciej. I Michaś też ładnie - krótko i na temat!

No to insulinka i zaraz paróweczki. Miłego dnia!
 
Ja tez wstalam z bolem glowy. Na szczescie mnie juz tak nie mdli jak wczoraj.

A z imionami to na pewno cos sie znajdzie. Nasza dodatkowa trudnosc to imie miedzynarodowe (maz nie jest Polakiem), zeby podobnie sie pisalo i wymawialo, zdrabnialo etc. To juz 3ci wybor, wiec i tak duzo juz za nami...
 
reklama
Lunera mnie też boli głowa właśnie wzielam tabletkę bo nie wyrabiam. Nie dobrze mi :-(

Margo ładny wynik a w nocy mierzysz? Nie chce straszyć ale żebyś w nocy nie miała czasem niedocukrzenia.
 
Do góry