reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Gosik...
Ja z insulina i bez sliwek mialam 89.

Powiedzcie mi czy ten posilek przed snem a po insu jest konieczny? Bo jesli zdarzy mi sie zjesc obfita kolacje o 21:30 a insu nocna biore np.22:45 to w ogole nie jestem glodna w tak krotkim odstepie czasu. Dwa dni teraz pod rzad nie jadlam tej ostatniej kolacji, mierzylam w nocy i bylo lepiej jak po przedsennej kolacji.
 
reklama
Ja tez naczczo zawsze 88. wczoraj zaszqlalam z pievzonkami, ale po 2h było 90, po godzinie nie miałam jak zmierzyć. A dzisiaj po sniadaniu 148 :( a zjadłam mleko z płatkami, dawno tego nie robiłam i mam za swoje :/ jutro do szpitala! !! Jest stres ;)
 
Niestety tak działa nabiał na pierwsze śniadanie :( U mnie zawsze jaja lub parówy lub kanapki bo inaczej sie nie da :(

Ale za to chciałam Wam sie pochwalić, że nigdy nie jadłam takich rzeczy jak teraz - w sensie moje standardowe drugie śniadanko to jakaś malutka kanapeczka + jogurt naturalny z owocem i orzechami - a przed cukrzycą wpierdzielałam mnóstwo berliso, monte i innych badziewi stroniąc od tego typu przekąsek. Jestem z siebie naprawde dumna :)
 
Pesq i super ja z kolei nigdy nie jadlam czy cukrzyca czy nie takich rzeczy jak Monte itp u mnie bardziej był problem ze nic nie jadlam ale to już minęło wiele lat temu :-)
 
Margo jak kolacje jesz tak późno o tej 21:30 to albo odrazu bierz ta nocna insulinę bo po co czekać do 22:45? Albo do nocnej insuliny np jedna kanapka lub szkl maslanki ja tak robię jak zdarzy się mi taką sytuacja. No a dzis na czczo 99 więc robi się fajnie na końcówce.
 
Margo ja tego posiłku przed snem w ogole juz nie jem i mam cukier ok. Oczywiscie 6j insuliny na noc biore. Wczoraj tylko te sliwki wszamałam :p
Werci powodzenia :p Ciekawe która pierwsza...Ty czy Lucalew :p
 
Pesq - no ja też nigdy tak dobrze nie jadłam, chociaż w końcówce ciazy się już trochę opuscilam :(( ale wracam na dobre tory, po prostu przez ostatnie byłam głodna bez hamulców. Jakbym za całą ciążę i na przyszłość musiała się najeść.

Gosik - u mnie sprawa prostsza, bo umawiamy się na cc na godzinę ;) jutro badania, a we wtorek wielki dzień, chyba że na sali operacyjnej będą kolejki to w środę ;)

W piątek byłam u gina, z małym wszystko ok, ale waży juz 3900.
 
Gosik stawiam na Werci że będzie szybciej tulic małego bo u mnie nic się nie dzieje tak jak już w środę myślałam że po tym masażu coś się ruszyło i zaczęło tak tylko plamienie coraz mniejsze zresztą i ból podbrzusza jest i skurcze nawet poszły w las i czasem tylko się pojawiają albo twardnienia brzucha no i tylko bardziej klucie w pochwie się nasila jak chodzę.
 
reklama
Lucalew - może Ty po prostu na mnie chciałaś zaczekać ;) albo Michas na Mateusza ;) gdyby nie to, że to cc to ja bym w ciazy pewnie do końca sierpnia chodziła ;)
 
Do góry