reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Gosik, Margo Wy mi tu lepiej nie kraczcie bo ja sama w domu :D i kto mnie do szpitala zawiezie haha ;) na razie chyba się uspokaja :) znaczy skurcze są ale rzadziej :) także na razie luzik ;)

Gosik no to faktycznie Ci wywaliło sporo.. no ale miejmy nadzieję, że to taki jednorazowy wyskok :)
 
reklama
Jesteście niezastąpione :* Właśnie tak zrobiłam po zupie cukier 86,po leczo i kawałku kiełbaski 96 :D więc pozwoliłam sobie na 2 kosteczki gorzkiej czekolady,a za chwile jade na zakupy i zamierzam odwiedzić stoisko z produktami dla cukrzyków i na pewno kupie sobie batonika :)

Natka trzymaj się :)

Gosik Gratulacje ciociu :)
 
Gosik
To sie z Ciebie posmialam :D Ja mam po obiedzie 145 :) a na razie zjadlam tylko ogorkowa z ziemniakami.

No i powiem Wam, ze widze, ze znow ziemniaki mi sie sluza i musza pojsc w odstawke. I tak jak pisalam wczesniej, mam wrazenie, ze znow sie ucze od poczatku jak jesc.
 
Margo ja mam insuline tylko na noc. A na obiad zjadlam kasze kuskus i to mielone w sosie pomidorowym ;/ Nie wiem czy kasza czy sos mi podbił. A ziemniakow tez juz nie moge jesc ;/ I du.... U Ciebie na pewno tez pyrki podbiły

Natka no to mozse jutro urodzisz heheh

xmamuska zazdroszcze batonika :p Ja wczoraj wygralam BigMilka ale nie ruszam go dzis po takim obiedzie ;/
 
xmamuska zazdroszcze batonika :p Ja wczoraj wygralam BigMilka ale nie ruszam go dzis po takim obiedzie ;/


No tak się pochwaliłam batonikiem aani wcefrurze ani w kauflandzie nie ma stoiska dla diabetyków !! Ależ się zezłościłam,ale kupiłam sobie chrupki kukurydziane,suchary i batonika fitnes,no i jeszcze takie ryżowe wafle z czekoladą z jednej strony,to taki mój mały zapas jak by mi się zachciało czegoś słodkiego,choć jakoś się trzymam z tymi słodyczami można wytrzymać,gorzej z owocami aż mi się ryczeć chce że nie moge się nażreć porządnie :(
 
Mamuśka uwazaj z tymi słodkościami - te co piszesz troche groźnie brzmią. Polecam gorzka czekoladę Lindt np z pomarańcza max 2 kostki lub big milk - jeśli cukry w normie. Ja teraz ze słodyczy oprócz dzisiejszego big Milką odkryłam świeże morele i nektarynki - cukier spoko.

Co do ziemniaków nawet jednego zjeść nie moge :/
 
reklama
xmamuska jesli jest u Was intermarche to tam jest pełno eko zarcia :p

O dzięki mam intermarche jak skończe swoje zapasy to na pewno odwiedzę :)

Mamuśka uwazaj z tymi słodkościami - te co piszesz troche groźnie brzmią. Polecam gorzka czekoladę Lindt np z pomarańcza max 2 kostki lub big milk - jeśli cukry w normie. Ja teraz ze słodyczy oprócz dzisiejszego big Milką odkryłam świeże morele i nektarynki - cukier spoko.

Co do ziemniaków nawet jednego zjeść nie moge :/

Ja ziemniaki toleruje jem więcej niż 1 i jeszcze po obiedzie nie miałam przekroczenia :) A jeśłi chodzi o moje słodycze to rzecz jasna wszystko ze zdrowym rozsądkiem :) nie wszystko na raz :)
 
Do góry