reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Winoroślinka my nie jemy wazy tylko ten pakowany długoterminowy. Co do ryb wędzonych to też tak słyszałam, że nie powinno się bo są surowe. Sama już nie wiem a z chęcią bym takiej pojadła. :tak:
 
reklama
cześć dziewczyny od rana 100
po wyprawieniu córeczki do przedszkola czyli po ok pół godz spadło do 84

godzina po śniadaniu 146
2 kromki vasy z sałatą i chudą szynką

na początku folgowałam ale teraz bardzo pilnuję co zjadam:confused2:
 
U mnie w porządku, szyjka sie już przygotowywuje, koniec z długimi spacerami, ale leżeć nie muszę. Zresztą ledwo łażę, już czuję jak mała schodzi w dół, boli mnie w pachwinach i w krzyżu, skończyło się rumakowanie :cool2:.
Mała waży 2400 gr i jest w normie, a nawet troszkę mniejsza. Zresztą zawsze bła nieco mniejsza. Teraz trwa niby 35 tydz wg OM, ale wydaje mi się że miałam później owulację i że jest dopiero 34 tydzień. Na usg pokazywała język, gin się uśmiał. Przepływy też dobre. Wogóle wszystko dobrze :-)
!

gratuluję dobrych wiadomości:tak:

i zazdroszczę już też bym chciała być w 35 tc:sorry:
 
a ja zawze jadłam surowe i wędzone ryby. :-D Zawsze czyli przed cukrzycą :eek: Teraz najbardzej cierpię, że nie mogę sushi - strasznie mi cukier do góry po nim idzie, ryż jest dosłądzany :-(
dziś o 7.30 miałam 105. Ale i tak nie miałam czasu nic jeść - przedszkole szkoła przychodnia.. wrócilam do domu o 8.30 a tu.. 115!!:szok: nie wiem o co cho.. ten cukier się tak sam z siebie robi czy jak bo przecież nic nie jadłam między pomiarami.. fakt że sama jestem sobie winna, bo wczoraj wieczorem miałam takiego doła że...:zawstydzona/y:... że... :zawstydzona/y: że zjadłąm pół blachy babki piaskowej... i dwie paczki maltanek.. i jeszcze paczkę pierników. Po tej orgii po 1h (czyli o północy) miałam tylko 150 :zawstydzona/y: Niestety to pogłębiło doła, więc sposobu nie polecam. Ale chyba człowiek czasem musi zrobić coś idiotycznego, żeby się postawić do pionu, bo w sumie dziś już mi lepiej :tak::sorry:

A poza tym odebrałąm dziś badania i mam cholesterol powyzej normy - nie wiecie czy to może mieć związek z cukrzycą?
 
kobiety w ciąży i karmiące powinny wystrzegać się konserw z tuńczyka, bo to gatunek długowieczny i tym samym narażony na zatrucia metalami ciężkimi. To samo dotyczy pangi i ryby maślanej. Co do sardynek i szprotek z puszki to nie ma przeciwwskazań, sa boagate w wapn i wit.D imożna je jeść.
 
IzaBK skumulował Ci się ten cukier po wczorajszej ,,kolacji";-)i dlatego nie spadł do rana tak szybko...tak mi się wydaje
 
reklama
Do góry