reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

dzięki wielkie, zaraz zadzwonię, tylko nie wiem czy nie będzie problemu w takim razie, bo ja mam skierowanie od prywatnego lekarza. I co teraz? Nie przyjmą mnie?

hmm... nie wiem, mi kazała czytać, dwa razy się upewniała, tak czy siak dzwoń i kłóć się. Trzymam kciuki!

najwyżej pójdziesz do przychodni i poprosisz o przepisanie skierowania. Przecież ciężarna podobno ma darmową opiekę w polsce...
 
reklama
Lucyna nie tak codziennie ale dosc czesto. Ja chyba zaraz zeświruje. Przed chwila zjadłam jajecznicę z połową białej normalnej bułki z masełkiem, zaraz pomiar, zobaczymy..
 
Marchew nie ma wit. A tylko B-karoten. To jest prekursor wit. A, którego organizm wykorzystuje tylko tyle, ile potrzebuje, nie zaś toksyczny retinol. Soki z marchwi czasem jaa dodatek syntetycznej wit. a - i tu radzę ostrożność.
 
no włąśnie.. ja tylko znalazłąm, że wit A szkodzi do 12 tygodnia, i chodzi tu bardziej o syntetyczną witaminę, lub o wątróbkę, nigdzie nie ma o marchewce :confused:
 
Kilolek mi ginekolog od razu powiedziala ze musze isc do lekarza I kontaktu bo samo skierowanie od niej, prywatnie to nic nie da. I w poradni też mi sprawdzali czy mam "dobre" skierowanie, czyli nie-prywatne. Dla mnie to glupota i marnowanie pieniedzy bo za wizyte u lekarza po skierowanie sa wypłacane z NFZ pieniadze, a przeciez to fikcja, idzie sie tylko po papier: wiec marnotrawstwo pieniedzy ze składek i papieru!! I jak ma sluzba zdrowia stanac na nogi jak sie takie bzdury wymysla
 
Ufff z ta marchwia mnie uspokoilyscie, bo juz myslalam ze cale to zarcie w ciazy to jedna wielka bomba zegarowa. Teraz sobie przypomnialam ze kiedys wlasnie o tym czytalam, ze to B-karoten a nie witA.
 
reklama
po polowie normalnej świezutkiej smacznej bułki tylko 110!!! Dietetyczka mowila mi zebym nie rezygnowała zupelnie z buiałego pieczywa bo zeświruję - no to nie bede rezygnować tak zupelnie. A ketony nadal w ilosciach niewielkich :(((((((((
 
Do góry