reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Winoroślinka - a co jesz na druga kolację i o któej godzinie? ja czytałąm jesczze że w ramach walki z ketonami nocnymi zalecane są mini przekąski w nocy :szok:

Hidi - nie becz, to nie jest Twoja wina, to cholerne hormony :baffled: a o suwaczku postaram się krok po kroku opisac Ci na priv..

Kilolek - może to błąd pomiaru.. nie o takich błędach słyszałam ;-) i co dalej z tym bedzie twój lekarz robił? no i nie wiadomo czy to nie z innej beczki, w niestabilnej cukrzycy dzidzie moga rosnac szybciej. Dostałaś skierowanie na hemoglobinę glikowaną? czy dopiero od diabetologa dostaniesz? jaką poradnię wybrałaś?
 
Witam! Od kilku dni cukry na czczo w granicach 80 a dzisiaj 91! Kurcze mam nadzieję, że to tylko dzisiaj!

Lucyna32 współczuję, że nie możesz jeść jogurtów ja nie wyobrażam sobie podwieczorka bez jogurtu naturalnego. Wczoraj wkroiłam sobie do niego poł brzoskwini i dosypałam trochę pestek słonecznika i dyni! Ale było pysznie a cukier po godzinie 107!:-)

kilolek dobrze, że wszystko się wyjaśniło i masz wreszcie skierowanie! Od kiedy jestem na diecie schudłam 3kg i teraz ważę 69 czyli tyle co przed ciążą! Dzidziuś rozwija się prawidłowo a ketonów brak.

Kaśka masz rację ta maszynka to supr sprawa ja używałam kilka razy u mojej znajomej bo po gotowych też mam zgagę! zwłaszcza po tym długoterminowym żytnim. A szkoda bo ma po nim super wyniki!
 
Kilolek - może to błąd pomiaru.. nie o takich błędach słyszałam ;-) i co dalej z tym bedzie twój lekarz robił? no i nie wiadomo czy to nie z innej beczki, w niestabilnej cukrzycy dzidzie moga rosnac szybciej. Dostałaś skierowanie na hemoglobinę glikowaną? czy dopiero od diabetologa dostaniesz? jaką poradnię wybrałaś?
powiedział, ze hemoglobinę mają mi tam zrobić. Tylko nie wiem po co to jest. Mam siezapisać na banacha, bo na karowej jego zdaniem nie są tak dobrzy. Co do wielkiego dzidziola to już miesiąc temu było wiadomo, zę będzie wielki. Z tego ppowodu najprawdopodobniej będzie cesarka. ALe może jednak nie urośnie taki bardzo duży. Monitruje go cały czas. A za 10 dni mam przyjśc na doplerowskie badanie przepływów.
 
Iza ostatnią kolacje jadam ok. 21, wiec chyba dosc późno. Ale moze rzeczywiscie zaczne wstawac o 2 w nocy na cos małego. Zrobie wszystko zeby wywalić te ketony. Z tym ze w poradni mi powiedzieli ze szybko odrobiłam te 3 kg ktore poprzednio straciłam. Oni to są mądrzy: mam pilnowac cukrów ale z drugiej strony zeby nie było ketonów, a do tego wszystkiego mam za bardzo nie tyć. NIech sami spróbują. W tego wszystkiego przybieranie na wadze jest chyba najmniejszym problemem, juz wole to niż ketony!!!
 
powiedział, ze hemoglobinę mają mi tam zrobić. Tylko nie wiem po co to jest. Mam siezapisać na banacha, bo na karowej jego zdaniem nie są tak dobrzy. Co do wielkiego dzidziola to już miesiąc temu było wiadomo, zę będzie wielki. Z tego ppowodu najprawdopodobniej będzie cesarka. ALe może jednak nie urośnie taki bardzo duży. Monitruje go cały czas. A za 10 dni mam przyjśc na doplerowskie badanie przepływów.

ja też chodzę na Banacha :) na karowej wcale się nie przejęli moim ynikiem 230 po 2h..i zaproponowali termin za trzy tygodnie.A jak zadzwoniłąm na banacha to za trzy dni wizytę miałam :tak: i dr Szindler wydaje się rozsądna! no i bliżej ... zadzwoń jeszcze dziś, bo ciężarne są przyjmowane w poniedziałki i wtorki tylko.
 
Iza ostatnią kolacje jadam ok. 21, wiec chyba dosc późno. Ale moze rzeczywiscie zaczne wstawac o 2 w nocy na cos małego. Zrobie wszystko zeby wywalić te ketony. Z tym ze w poradni mi powiedzieli ze szybko odrobiłam te 3 kg ktore poprzednio straciłam. Oni to są mądrzy: mam pilnowac cukrów ale z drugiej strony zeby nie było ketonów, a do tego wszystkiego mam za bardzo nie tyć. NIech sami spróbują. W tego wszystkiego przybieranie na wadze jest chyba najmniejszym problemem, juz wole to niż ketony!!!

ja mam zalecenie, żeby ostatnią jeść ok, 22 dopiero. I najlepiej chleb, bo on długo trzyma.. Wygrasz z ketonami, jak nie Ty to kto! :-)
 
ja też chodzę na Banacha :) na karowej wcale się nie przejęli moim ynikiem 230 po 2h..i zaproponowali termin za trzy tygodnie.A jak zadzwoniłąm na banacha to za trzy dni wizytę miałam :tak: i dr Szindler wydaje się rozsądna! no i bliżej ... zadzwoń jeszcze dziś, bo ciężarne są przyjmowane w poniedziałki i wtorki tylko.
jak tylko numer znajdę :dry:masz moze gdzieś pod ręką?
 
reklama
Do góry