reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
monika1977 czy ty wiesz co się dzieje z nikusią?
A jak u ciebie teraz z cukrami, kontrolujesz to jakoś teraz? Czy wszystko wróciło do normy?

o nikusi nic nie wiem i zaczyna mnie to martwić. Mam nadzieje,ze u niej ok.
Cukier od czasu do czasu sprwadzam i jest dobrze. Na czczo górna granica normy ale norma. Nie mogę sie jakoś zmobilizowac do zrobienia obciążenia po porodzie.mam glukometr i glukozę więc można zrobic w domu-tylko wysiedz 2 h bez ruchu.dwoje maluchów to nie jest realne.
 
Cześć dziewczyny

U mnie coś się dzieje z cukrami po obiadku, znacznie wzrosły a jem cały czas to samo i tyle samo. Po obiedzie chodzę, a cukier wyższy:wściekła/y: Śniadanie i kolacja ok, bo zawsze praktycznie jem to samo ( sprawdzone już u mnie rzeczy).
 
Ja miałam teraz cesarkę i znieczulona byłam w kregosłup.samo znieczulenie było bezbolesne i praktycznie nie czułam wkłucia.u mnie wskazaniem do cc nie była cukrzyca. Miałam przez dwa miesiące cholestazę i dzidzuś ułożony był pośladkowo. Lekarz powiedział,że jesli by była tylko cukrzyca i posladkowe połóżenie to poród siłam natury.
 
reklama
a w zwykłym szpitalu bedziesz rodzic? czy będziesz podłączona do czegos? jak Cię będą monitrować?

Tak będe rodzić w zwykłym szpitalu. Ja nie biore insuliny (udało mi się jej uniknać, choć też już myslałam że się bez niej nie obejde), jestem na samej diecie wiec nie wiem czy w jakikolwiek sposób będą mnie monitorować pod kątem cukru.
Z tego co pisały wcześniej dziewczyny, jeśli nie ma innych wskazań do cesarki rodzi się normalnie.
 
Do góry