reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
ja dzis na czczo mialam 90, po śniadaniu 128 - kurde mi sie wydaje że to ciemny chleb- musze go zamienić na inny. a czy insuline podają także wtedy gdy ten cukier skacze- czy wtedy gdy wynik jest po zjedzeniu caly czas powyżej normy?? ja nie podjadam i skacze:(
 
ciągle mówię sobie, że nie będę grezszyć, a tu masz...dziś na obiad królik w sosie(!)...a wczoraj z ciekawości zmirzyłam sobie cukier po II kolacji, a tu 138( truskawki z jogurtem i musli, a potem po połówce bułki o 23 i znowu 144 i nie wiem czy tak może być, bo niby tą bułkę mam zjadać żebyketonów nie mieć...a na czczo mam ok bo 83...i bądź tu mądra
 
Marta może na noc jedz grahamkę

Edyta całkiem możliwe ze te Twoje cukry są podwyższone waśnie przez pieczywo może spróbuj jedną kromkę a druga zastąp chrupkim pieczywem

Ja dzisiaj na podwieczorek mam zamiar spróbować trochę galaretki z bitą śmietana ( ale tak tylko troszeczkę tej bitej śmietany taką mała łyżeczkę )bo tak mi się chce galaretki,eh wiem że nie wskazane przy naszej diecie ae co ja za to mogę że mam zachcianki, ja też mówiłam ze nie będę podjadać a tu masz he
 
ja na szaleństwo mogę sobie pozwolić między 19 a 20...podwieczorek mi gorzej opanowań niż inne posiłki, nie wiem czemu...
 
mi najgorzej z śniadaniem chociaż na razie się unormowało i obiady też sie unormowały ( diabetolog mi odstawił insulinę ) i cukry są ok dzisiaj po pól szkl kaszy, buraczku i dwóch małych kotletach mielonych cukier 98 :) tak jak po śniadanku i co z tego jak ja jestem głodna

A jak za mną chodzi taka beza z kremem i owocami ale tego się nie odważę próbować i niestety musi poczekać aż urodzę :-(
 
Agnieszka kusisz swoimi marzeniami...:) ja mam smaka na pączki, ptasie mleczko i rafaello...jakieś mega czekoladowe ciasto...nawet na takie kopytka ze śmietanką
Ja po obiedzie 98, ale boję się tego podwieczorku, bo po wczorajszejkromce z szynką i ogórkiem 129...
 
oj tak ciasto czekoladowe mmm a pączka jadłam tylko że wzięłam do niego 4 jednostki insuliny

Kopytka też jadlam 6 szt z kwaśną śmietaną albo jogurtem i cukier też był ok ale w górnej granicy normy bo chyba 116

Marta a moze na podwieczorek budyń bez cukru albo kisiel, ja galaretkę zostawię sobie na druga kolację a na podwieczorek idę zrobić musli z jogurtem naturalnym i do tego surowa marchewka he mój mąż się śmieje że nie zdziwi się jak nasz synek urodzi się pomarańczowy bo ja strasznie dużo marchwi jem
 
Ostatnia edycja:
reklama
Muszę spróbować tych kopytek, bo mam smaka, a na podwiczorek też zjem jogurt naturalny z musli, bo nie mam budyniu ani kisieku pod ręką...
 
Do góry