reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
ewas21 nie martw się tylko na zapas ale zapisz się na konsultacje albo idz do tego laboratorium i niech ci powiedzą jeżeli mogą co to oznacza może szybciej coś ci powiedzą zanim do lekarza się dostaniesz.:-)
 
I ja dołączam do cukrzycowych przyszłych mamus,byłam dzisiaj ze swoimi wynikami w poradni leczenie cukrzycy w ciąży i niestety dietka,pomiary,waga no cóż jakos w tej ciąży wszystko się mnie czepia,w pierwszej ciąży miałam tzw.niedocukrzenie bardzo niskie poziomy cukru a po glukozie jeszcze mi spadał tak jak tobie ewas21 więc mnie twój wynik nie dziwi bo wiem że taki istnieje,ja też miałm sobie słodzić i jesć słodkie kiedy maiałam tylko ochotę :tak:
Jak narazie jest ciężo cały dzień jestem głodna bo posiłki dużo mniejsze:-(
 
maniulka kurcze ja też jestem ciągle głodna mimo że jem co jakieś 2,5 do 3 h.
weas widzisz znalazła się mamusia która miała toco ty więc jednak jest u ciebie ok wcinaj słodkie szczęściaro bo my niestety nie możemy.:no:
 
Dzięki wam za rady. Ale ja mam wstręt do słodkiego co zjem to abo mi się odbija albo zwymiotuję. Chyba mój mały nie lubi słodyczy;-) Ledwo tamtą glukozę wypiłam a do dziś odczuwam tego skutki nawet ciśnienie mi spadło do 90/60
 
Dziewczyny, damy radę:tak:
U mnie na szczęście na czczo to najwyżej było 95, więc nie jest:-)
A co do tego, że ruch pięknie spala cukier, to też zauważyłam, tylko nie zawsze po jedzeniu mam chęc na robienie czegokolwiek:-D
No i głodna też jestem częściej, ale o to właśnie chodzi, żebyśmy jadły częściej i żeby nie było dużych skoków cukru;-)

Ewas, a Twoje wyniki to faktycznie niziutkie:szok: A byłaś w poradni diabetologicznej??
 
maniulka no co ty co to jest 1 kromeczka a wyniczkiem się nie martw będziesz wiedziała co jeść a czego nie bo podnosi ci cukier. I pamiętaj nie wolno się głodzić mój pan doktor powiedział że nie mogę dopuścić do tego żeby poczuć głoda głowa do góry.:-)
 
reklama
ewas21 widze ze tez jestes z lublina, widze ze badania robisz w luxmedzie. a gdzie chodzisz do diabetologa i jaki ginekolog cie prowadzi>? troche mialam dluga droge przez lekarzy i poznalam wielu specjalistow, niektorzy lepsi inni niekoniecznie. moze ci poradze przynajmniej diabetologa?
Mnie prowadzi pani dr z wojewodzkiego szpitala na krasnickich. nie wiem czy Ci "po drodze" ?
 
Do góry