reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
MDMD
O 6 mleko 180ml ,
9 1250-150ml kaszka lub jogurcik misiowy
12 - obiadek (co drugi dzien pol zoltka, albo 1,5 sloiczka malego albo 1 duzy)
15 - deserek 125g albo tre jablko i dodaje kaszke 2 lyzeczki plaskie mannej
18 - 180ml mleko
21-22 210 mleko z kleikiem ale nie zawsze je wypije cale

roznica w czasie moze byc pol godziny max do godzinyt, jezeli np spi
 
Gabrielko - no teraz nie pamietam co tam było napisane, bo nacisnełam na linka i pojawiło się że mogę chyba sciagnać - to po lewo bardziej - nacisnełam i po kilku sekundach kazal mi podać hasło albo otworzyć do odczytu - więc otworzyłam do odczytu i już czytałam :)

Elmoo
- tylko tantum możesz stosować i pomaga najlepiej, cała reszta do niczego.

Mdmd - cześć !!!! ty już w pracy!!! matko - szok!!!! okropność. Ja w ogóle sobie tego momentu nie wyobrażam - powrót do pracy. o 6.30 pobudka - jezu !!! to środek nocy dla mnie !:) ja najbardziej boje się właśnei pracy przez to wstawanie!!! ja niestety jestem typem sowy - do 1 -2 nie śpię a potem do 9 - 9.30 śpię a Bartek mnie męczy od 8 rano!
Gdyby tak można było pracować od 10 :)
Bartek je ok 6 pierś potem ok. 9 troszeczkę pierś, potem o 10.30 kaszka, o 13.30 obiadek, potem w między czasie pierś kiedy chce i ile chce razy, potem jak nie śpi to ok 17-18 deserek (owoc) - ( a często mu już nic nie daję )i pierś i o godz.20 250 ml mleka bebilon2. o 24.30 - pierś, i o tej 5 lub 6 znowu pierś. ale słoiczków to je tylko po pół - pół obiadku i max. pól owoca. Pić chce tylko herbatkę brzoskwiniową hippa.
A co twój już potrafi? raczkuje?
 
Ah Gabrielko - znowu o tym jajku zapomniałam , ale dałam mu już skórke od chleba i ciasteczko dla bobasa i przy i jednym i drugi o mało się nei udusił - ja nie wiem jak ten twój to je !!! bo mój mamle - i to odpadają kawały od tego i potem je połyka i się dusi - M mnie tak zjeb... za te skórki i ciastka bo raz naprawdę było kiepsko i trzeba było go mocno walić w plecy żeby zwymiotował. więc chyba dam z tym spokój. i to samo jest jak dam ryż czy coś mniej zgniecionego.
 
maria z racji tego ze jestesmy sami to pieczywo tylko wieloziarniste i takie dzisiaj dostal, nie wiem jak on to robi bo zebow nie ma i chyba nawet nie ma opuchnietych dziasel bo jak bylismy u lekarz to nic nie mowila. natan odkryl chodzenie w tyl. przewraca sie na brzuszek pozniej kufer do gory i do tylua co do jajka to nadal nie napisalas hi hi
 
Elmoo, Maju dzieki za namiary:-)

Elmoo, ja przez prawie 2 miesiące leczyłam gardło (I trymestr) i chyba najlepiej działało tantum verde, a uwierz mi naprawdę próbowałam chyba wszystkiego, włączając domowe sposoby. Możesz spokojnie brać skoro w I trymestrze zaleca się kobietom w ciąży.

Maju, mam nadzieje, ze jutro będzie ok. z cukrami i teoria się potwierdzi :)
 
maria a orientujesz sie od kiedy nalezy podawac mniej zgniecione bo cos kolezanka wspominala ze bezwzgledu na zeby dziecko musi nauczyc sie gryz i powinno podawac sie produkty nie dokonca zmielone

emka jak u ciebie z kaszka?

Majka, aureolcia, andzia bedziecie robic obciazenie?
 
reklama
Do góry