reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudowne uczucie - ruchy maleństwa

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
właśnie szaleje bo pora karmienia a ja jeszcze bez śniadania. Upomina się o swoje. Ruchów dziecka nie można chyba z niczym porównać. No może jedynie z narodzinami.
 
reklama
Ja dziś myślałam, że już nie dam rady!!! Mała ruszała się jak szalona, brzuch falował mi przez prawie cały dzień. Nie wiem czy tam jakiś mały nerwus nie siedzi :) Druga teoria taka,że może mała po tatusiu uwielbia jeździć samochodem, bo w samochodzie NIGDY nie śpi, tylko szaleje!!! A my dziś dużo czasu w samochodzie spędzaliśmy.
 
Ja dziś byłam w niemałym szoku gdy po godzinnej drzemce na lewym boku obudziłam się z kwadratowym brzuchem ze strony prawej :szok: Cały się chyba skupił z prawej strony i taki efekt...
 
dziewczyny a jak to jest z tym liczeniem ruchów - lekarz kazał mi liczyć przez godzinę 3 x dziennie ruchy dzidzi
gdyby okazało sie że są nierównomierne to mam zgłosić się do szpitala.
:-(
ale kiedyś pamiętam jak pisałyśmy że jeśli dzidzia rusza sie 10 razy na godzinę to jest ok prawda?
moja Karolka rusza się dziwnie np.
43 ruchy miedzy 9-10
7 ruchów między 13-14
23 ruchów między 18-19

kurcze już sama nie wiem czy martwić się czy niekoniecznie :confused:
 
E cos TY.. Twoja dzidzia super się rusza.. tyle co powinna.. mój synuś podobnie rano wojuje , potem troche po obiadku a potem na całego wieczorem..
 
ja na ostatniej wizycie miałam schizę na temat braku ruchliwości Młodziana i mi lekarz kazał liczyć w ten sposób:
od godziny 9 rano naliczyć 10 ruchów. przy czym jeden ruch to nie jest pojedyncze kopnięcie. jako ''ruch'' przyjmuje się serię, która trwa kilka-kilkanaście sekund. pojedyncze kopnięcie jest pomijane. liczymy tych 10 serii. powinno to się uzbierać do godziny 13-14-ej. jeśli mamy 10 serii szybciej to kończymy liczyć.
 
A mnie młoda w nocy tak skopała, że szok:szok: nie wiem co ma piernik do wiatraka ale chyba była zazdrosna o tatusia bo tak mocniutko się do niego przytulałam:-)(braki wychodzą...:-p) a jak wstał pogadał z nią chwilę i dał buzi to się uspokoiła!!:tak:;-):-p
 
reklama
moj my mi chyba narobil siniakow od srodka bo tak mnie boli caly brzuch jak posiniaczony....Anik czym masz sie martwic? twoja mala ruchliwa jest,a teraz powinny sie mniej ruszac
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry