reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudowne uczucie - ruchy maleństwa

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
moje kochane maleństwo też mnie budzi ok 4 rano-muszę wtedy pogłaskać je porządnie przez godzinę i zmęczeni usypiamy ale sen już taki słaby:-)
za to widać czasem jak sie porusza i brzuszak faluje i podskakuje ,pierwszy raz gdy to ujrzeliśmy z mężem o mało nie popękalismy się z mężem ze śmiechu:-D-przewspaniałe uczucie:tak:
 
reklama
I ja wczoraj pierwszy raz zobaczylam wzgorki i pagorki na brzuchu :-) Nie wiem, czy to mozna bylo zaobserwowac wczesniej, bo dopiero wczoraj zaczelam sie przygladac po pewnej akcji rano. Po sniadaniu polozylam sie jeszcze do wyrka i czytalam ksiazke, ktora mimowolnie oparlam o brzuch - a tu nagle taki kopniak, ze az ksiazka mi poleciala do gory! Malemu sie chyba nie spodobalo, ze go mama uciska jakas 600 stronicowa ,,encyklopedia,, hehehe :-D
I w koncu tatus zobaczyl i poczul synusia! Smiechu bylo co niemiara, bo oberwal porzadnego kopniaka akurat w chwili, gdy calowal synka przez brzuszek :-D
 
U mnie dzidzi jest wyjątkowo grzeczne, najwięcej kopie wieczorem. W ciągu dnia nie jest to zbyt mocne. A w nocy to wogóle nie czuję i nie wiem czy taki spokojniutki czy matka śpioch i nic nie czuję. Z siusianiem też nie mam problemu, jak się nie opcham winogrona! Po nim mnie pędzi.
 
o to moje małe rozrabia na całego. ułozyło się na dole i kopie lub wyprawia coś jakby tarzanie sie pupą... Przyjemne to nie jest, nawet przestraszyłam się że mam skurcz, ale brzuch mięciutki, tylko na dole gulka mi jeździ zaczęła, a potem jakiś nerw znalazł i jak nie zaczą przy nim majstrowa, to az noga mi sama podskakiwała :szok:. Noc nie przespana, no ale męża mam cudo, wrócił z nocki, Janka zabrał i dał mi pospac :-).
 
Kluliczku to niezłe masz jazdy :-)

ja ostatnio widziałam się z koleżanką, która też jest w ciąży, termin ma na listopad, mówi, że czuje małą cały czas, ale jeszcze kopniaczki nie sprawiały jej bólu, wręcz przeciwnie - sama przyjemność jak dla niej ;-)

ciekawa jestem czy moja mała tez będzie taka grzeczna :tak:
 
klaudia011 ja chyba też za mało piję płynów ale co mam robić??? Pić na siłę :crazy: się nie da. Więc teraz tylko jak mam ochotę. Mam taki fajny kubeczek co mieści 3 szklanki :-p.
Kluliczek aż jestem ciekawa jak ja będę miała przy drugim dziecku ale to za jakiś czas:-D.
Dzisiaj zostałam porządnie skopana po obiedzie i to pierwszy raz jak coś robiłam. Do tej pory ruchy czułam wyłącznie gdy troszkę posiedziałam lub poleżałam w bezruchu. A dziś :szok: mnie dzidzia zaskoczyła. Chyba obiad był za cienki :laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Ja całymi dniami czuje jak Synuś się wierci i jak kopie, od paru dni coraz bardziej się to nasila:-) Wczoraj poszłam do mamy i kiedy siedziałam z nią przy stole to Synuś tak kopnął, aż i ja podskoczyłam bo się wystraszyłam i przy okazji wystraszyłam i mamę:-):-):-):-D

 
Moja mała też przez cały dzień fika. Jak stoję czy jak schylam się po coś lub myję włosy to zawsze daje mi kuksańca :)
W nocy daje mi jeszcze spać choć może będzie tak jak jej siostra że w nocy spałyśmy obie i po urodzeniu też mieliśmy super w nocy. Jedynie jak w nocy przekręcam się z boku na bok to czuję ją jak się też ze mną przewraca.
 
Widzę, że wszystkie dzieciaczki łobuzują już nieżle.
Uwielbiam te ruchy, czasem jednak narzekam, jak córcia jakoś tak na dole mnie kopie, w pęcherz i szyjke chyba, (nózki musi mieć na dole), bo trochę to nieprzyjemne i bolesne.
A też czasem coś koło pępka "gmera", troszkę sie tego boję bo koleżanka nabawiła sie przepuchliny jak jej maluchy-bliżniaki zabawiały się pępowiną.
Fajne te nasze szkraby!!!!
 
reklama
Mnie Matizek kopie najwięcej po prawej stronie :tak::-D, dziś i wczoraj był aktywny cały czas. A nieraz (miałam tak chyba 3 tygodnie temu) wydaje mi się, że nie rusza się wcale :no::zawstydzona/y::-( - dziwne to, ale cóż... :baffled::sorry2: A dziś w nocy nie spałam prawie wcale, bo Naci zęby wychodza i marudziła :szok::wściekła/y:, spała więc ze mną w łóżku, to leżałam na boku i wtedy czuła, jak mały się non stop wierci, a normalnie tego w nocy nie czuję, choć podejrzewam, że w nocy też się nieźle rusza... :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry