reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudowne uczucie - ruchy maleństwa

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mój synuś właśnie teraz zaczął wariować jak ja mam zamiar się położyć...czyż to nie złośliwość..?!! ;-)
 
reklama
Oj znam Ja Ci to:baffled::baffled::baffled: a jeszcze zabawniej jest jak mi Malenstwo przeszkadza w czytaniu ksiazki...jakby to specjalnie robiło:dry::dry::dry:
 
Moja Karolka dziś jakaś bardzo spokojna. Jem na siłę co chwilka żeby ją rozbujać ale ona nic się nie odzywa ;-) no noc widocznie ma dzis lenia :-) tak jak mamusia :-D
 
Moje dziecie okres aktywnosci ma w środku nocy. Mam nadzieje ze jak sie urodzi to jakoś to sie przestawi;-).
 
moja mała dzisiejszej nocy chyba w ogóle nie spała :baffled: cały czas ją czułam jak się przebudziłam - dobrze, że ja szybko zasypiałam :tak: a teraz mała się nie rusza - pewnie odpoczywa :dry: :-)
 
Moja Kruszynka natomiast za każdym przebudzeniem nocnym wypychała mi bulwę z innej strony brzucha - chyba sprawdzała, ile wytrzymam. Oddechu brak no i zanik pępka obserwuje...;-)
 
Mój syneczek przesypia ze mną noc, za to w ciągu dnia mam wrażenie jakby wogóle nie spał. Cały czas czuje jak się wierci, pręży. Ostatnio jak byłam na usg, to tak się wiercił, że nie mogła go zmierzyć. Śmiała się, że jest bardzo ruchliwy i nie ma ochoty na oglądanie.:-)
 
Ja za każdym razem jak jestem u lekarza czy gdzieś coś muszę załatwić to w tedy najbardziej mi Synek daje czadu:-D...taki towarzyski chłopak:-D

 
reklama
aaaa...zapomniałam,znam na to sposob-zaspiewaj kołysanke:-pU mnie skutkuje:-D

Muszę wypróbować ...i pewnie dziisaj w nocy to zrobię!
Właśnie wypiłam kawusię i zjadłam ciacho no i zaczyna się bombardowanie przez Małego...qrcza tylko dlaczego po pęcherzu!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry